Batohy Adidas

Dnes vám nabízíme 16 produktů v kategorii Batohy - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas AC BPACK CAMPUS

Batohy

Unisex batoh značky adidas, který byl vyroben jak pro volnočasové nošení, tak na sportovní potřeby. Tento kousek disponuje délkově regulovatelnými popruhy na ramena a nechybí ani úchyt do ruky.

...

Adidas Backpack Power II

Batohy

Sportovní batoh adidas Performance. Tento batoh je prostorný, má nastavitelné ramení pásy, a zároveň nastavitelná komprese.

...

Adidas Performance Backpack Power II

Batohy

Sportovní batoh adidas Performance. Tento batoh je prostorný, má nastavitelné ramení pásy, a zároveň nastavitelná komprese.

...

Adidas BACKPACK POWER II 27

Batohy

Backpack Power II je kvalitní batoh značky adidas, který byla vyroben jak na běžné nošení do školy, či do práce, tak na sportovní potřeby. Tento kousek si zamilujete díky kvalitnímu materiálu, který je velice odolný a navíc Vám dopřeje pohodlné nošení.

...

Adidas 3S ESS BP 34

Batohy

Značka adidas přichází se sportovním batohem v černém provedení, které bylo doplněno třemi bílými pruhy a logem adidas na přední straně. Batoh nabízí také několik různých kapes a další dvě praktické postranní síťoviny.

...

Adidas Backpack 3 STRIPES

Batohy

Jednoduchý prostorný batoh adidas Performance BACKPACK 3 STRIPES v černém provedení.

...

Adidas Batohy BACKPACK POWER II

Batohy

Klasický sportovní batoh Adidas s charakteristickými třemi pruhy v přední části je vhodný na volný čas nebo na trénink. Hlavní kapsa na zip má uvnitř oddělenou část na notebook. Šikovná je i přední malá kapsa a postranní kapsy ze síťoviny.

...

Adidas Ballnet 12

Batohy

Tento kousek od značky adidas se jistě do Vaší fotbalové výbavy bude hodit. Velmi k valitní fotbalová síť v černém provedení zdobeném logem adidas v bílé barvě.

...

Adidas 3 STRIPES INSPIRED 21

Batohy

Klasicky střižený batoh značky adidas, který byl vyroben jak pro volnočasové nošení, tak pro věci, které potřebujete mít neustále u sebe. Tento kousek disponuje dostatkem prostoru, který je rozdělen do více kapes na zip.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.