Batohy a krosny Adidas

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Batohy a krosny - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas TERREX 35

Batohy a krosny

Sportovní outdoorový batoh značky adidas, který se může pyšnit řadou vynikajicích vlastností. Je vyroben z velmi kvalitního a odolnýho materiálu, který zajisté ocení každý z Vás.

...

Adidas BP POWER II

Batohy a krosny

Batoh Adidas BP POWER II Batoh Adidas BP POWER II je klasický batoh vyroben jak pro muže, tak pro ženy. Model disponuje velkým úložným prostorem v podobě dvou kapes na zip.

...

Adidas originals BP Clas Sprstr Black/White

Batohy a krosny

Batoh adidas classic superstar s prostornou hlavní kapsou. UvnitĹ™ se nachází polstrovaná pĹ™ihrádka na notebook. Všechny kapsy jsou uzavíratelné zipem, vÄŤetnÄ› pĹ™ední malé kapsy na drobnosti. Nastavitelné ramenní popruhy.

...

Adidas BP 3S INSP

Batohy a krosny

Batoh adidas Performance BP 3S INSP v černém provedení. Klasicky střižený batoh adidas s dostatkem prostoru, který je rozdělen do více kapes na zip. Hlavní kapsa je rozdělena na dvě části a je doplněna o menší na přední straně. Obě se zapínají pomocí zipů. Batoh má délkově regulovatelné ramenní popruhy a úchyt do ruky. Černé provedení.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.