Běžecká obuv Adidas

Dnes vám nabízíme 175 produktů v kategorii Běžecká obuv - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas FALCON ELITE 3W TEXTILE M21896 dámská běžecká obuv 5,5

Běžecká obuv

ADIDAS FALCON ELITE 3W TEXTILE M21896 dámská běžecká obuv 7,5 nakupujte v sekci Běžecká obuv dámská. Další Běžecká obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dámské tenisky Adidas M21896 poskytují stabilní pohodlí při chůzi, a to díky odpružení.

...

Adidas Duramo 6 M M18347 7,5

Běžecká obuv

Adidas Duramo 6 M M18347 10,5 nakupujte v sekci Bežecká obuv pánská. Další Běžecká obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Pánské běžecké boty Adidas Duramo 6 M M18347 jsou vhodné na každodenní běhání. Svršek je vyroben z prodyšné AIRMESH síťoviny. ADIPRENE+ po celé délce mezipodešve podporuje odrazovou fázi a tlumí nárazy. Svařované švy ...

Adidas Duramo 6 M M18351 7,5

Běžecká obuv

Adidas Duramo 6 M M18351 11,5 nakupujte v sekci Bežecká obuv pánská. Další Běžecká obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Pánské běžecké boty Adidas Duramo 6 M M18351 jsou vhodné na každodenní běhání. Svršek je vyroben z prodyšné AIRMESH síťoviny. ADIPRENE+ po celé délce mezipodešve podporuje odrazovou fázi a tlumí nárazy. Svařované švy ...

Adidas Duramo 6 K M18647 4

Běžecká obuv

Adidas Duramo 6 K M18647 5,5 nakupujte v sekci Běžecká obuv dětská. Další Běžecká obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Adidas Duramo 6 K M18647 tenisky mají velmi lehkou mezipodešev LITESTRIKE z EVA, prodyšný svršek ze síťoviny a odpruženou patu. Prodyšný svršek ze síťoviny s detaily ze syntetického materiálu. Také mají vyjímatelnou vl...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 5.5

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 5.5, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 5

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 5, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 6.5

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 6.5, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 6

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 6, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 4

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 4, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 8

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 8, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 7

Běžecká obuv

Kanadia Road Ladies Running Shoes Purple/Red 7, adidas Kanadia Silniční Dámská běžecká obuv Dámy adidas Kanadia Silniční běžecká obuv má fantastický lehký design, představovat prodyšné síťoviny pro velké větrání spolu s syntetické překrytí pro strategické části nohy pro větší podporu.

...

Adidas Kanadia 5 Ladies Trail Running Shoes Red/Purple 4

Běžecká obuv

Kanadia 5 Ladies Trail Running Shoes Red/Purple 4, adidas Kanadia 5 dámy stezka běžecké boty Ladies adidas Kanadia Trail 5 běžecké boty byly navrženy s prodyšnou síťoviny spolu s strategicky umístěné syntetické překrytí pro velkou podporu a větrání. Tyto stezka adidas běžecké boty také těžit z TRAXION podešev s povrchem bláta verze, která udržuje chodidl...

Adidas Kanadia 5 Ladies Trail Running Shoes Red/Purple 5.5

Běžecká obuv

Kanadia 5 Ladies Trail Running Shoes Red/Purple 5.5, adidas Kanadia 5 dámy stezka běžecké boty Ladies adidas Kanadia Trail 5 běžecké boty byly navrženy s prodyšnou síťoviny spolu s strategicky umístěné syntetické překrytí pro velkou podporu a větrání. Tyto stezka adidas běžecké boty také těžit z TRAXION podešev s povrchem bláta verze, která udržuje chodi...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.