Čepice a klobouky Adidas

Dnes vám nabízíme 9 produktů v kategorii Čepice a klobouky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Chunky Ear flap

Čepice a klobouky

Pořiďte si i vy stylovou ušanku. Model adidas Chunky Ear flap v kombinaci zelené modré barvy vás perfektně zahřeje a navíc dodá vašemu outfitu. Materiál z polyesteru. Dva zapletené zelené provázky se střapci na konci. Zelená střapatá bambule.

...

Adidas AC PERUVIAN STYLE WINTER HAT

Čepice a klobouky

Stylová dámská čepice značky adidas, která byla vyrobena pro populární kolekci Originals. Ta vždy zaručuje trendy vzhled.

...

Adidas Wms Performance Beanie růžová

Čepice a klobouky

Pokud hledáte stylový doplněk na zimu, pak by vám rozhodně neměla chybět tato unisex čepice adidas. Model s názvem Wms Performance Beanie vám zajistí komfortní nošení a skvěle doplní váš zimní outfit. Materiál je nejen příjemný na dotek, ale v každém okamžiku vás udrží v teple. Vhodné na běžné každodenní nošení.

...

Adidas crotched Beanie růžová 54

Čepice a klobouky

Vyberte si z nabídky značky adidas třeba tuto velmi stylovou a navíc hřejivou čepici adidas Crotched Beanie.

...

Adidas crotched Beanie modrá 56

Čepice a klobouky

Vyberte si z nabídky značky adidas třeba tuto velmi stylovou a navíc hřejivou čepici adidas Crotched Beanie.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.