Dětská obuv Adidas

Dnes vám nabízíme 225 produktů v kategorii Dětská obuv - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 28

Dětská obuv

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 28 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské sněhule Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 s voděodolným materiálem CLIMAPROOF® ve svršku, který nechá nohy dětí v teple a suchu i ve sněhu. Jednoduché a rychlé zapínání pomocí pásků na suchý zip.

...

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 30

Dětská obuv

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 30 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské sněhule Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 s voděodolným materiálem CLIMAPROOF® ve svršku, který nechá nohy dětí v teple a suchu i ve sněhu. Jednoduché a rychlé zapínání pomocí pásků na suchý zip.

...

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 31

Dětská obuv

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 31 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské sněhule Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 s voděodolným materiálem CLIMAPROOF® ve svršku, který nechá nohy dětí v teple a suchu i ve sněhu. Jednoduché a rychlé zapínání pomocí pásků na suchý zip.

...

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 33

Dětská obuv

Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 33 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské sněhule Adidas CH ADISNOW II CF CP K D66576 s voděodolným materiálem CLIMAPROOF® ve svršku, který nechá nohy dětí v teple a suchu i ve sněhu. Jednoduché a rychlé zapínání pomocí pásků na suchý zip.

...

Adidas Kid's DK Purple Adisnow II M20022 33

Dětská obuv

Adidas Kid's DK Purple Adisnow II M20022 33 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětská zimní obuv Adidas Kid's DK Purple Adisnow II M20022 s voděodolným materiálem CLIMAPROOF ve svršku, který nechá nohy dětí v teple a suchu i ve sněhu. Zapínání klasickým způsobem na tkaničky.

...

Adidas Samba Super Junior Trainers

Dětská obuv

 • > Dětské tenisky
 • > S logem Adidas
 • > Klasický Adidas, 3 pruhy
 • > S tkaničkam
...

Adidas Samba Suede Junior Indoor Football Trainers

Dětská obuv

 • > Děti vnitřní fotbalové trenéry
 • > Plná šněrování vpředu
 • > Texturou toe nárazník
 • > Guma outpodrážka
 • > Adidas shell logo
 • > Polstrování a tvarování kolem kotníku
 • > Kožené horní, syntetické inner a podrážk
...

Adidas Samba Suede Junior Indoor Football Trainers

Dětská obuv

 • > Děti vnitřní fotbalové trenéry
 • > Plná šněrování vpředu
 • > Texturou toe nárazník
 • > Guma outpodrážka
 • > Adidas shell logo
 • > Polstrování a tvarování kolem kotníku
 • > Kožené horní, syntetické inner a podrážk
...

Adidas M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 28

Dětská obuv

ADIDAS M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 28 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské boty Adidas M25071 jsou díky technologii CLIMAWARM vhodné do zimních dnů, protože skvěle chrání před chladem.

...

Adidas M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 32

Dětská obuv

ADIDAS M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 32 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské boty Adidas M25071 jsou díky technologii CLIMAWARM vhodné do zimních dnů, protože skvěle chrání před chladem.

...

Adidas M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 33

Dětská obuv

ADIDAS M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 33 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské boty Adidas M25071 jsou díky technologii CLIMAWARM vhodné do zimních dnů, protože skvěle chrání před chladem.

...

Adidas M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 34

Dětská obuv

ADIDAS M25071 Winter mid K CBLACK/REFSIL/TRIBER 34 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Dětské boty Adidas M25071 jsou díky technologii CLIMAWARM vhodné do zimních dnů, protože skvěle chrání před chladem.

...

Adidas AX 1 LEA

Dětská obuv

Pánský model bot adidas AX 1 LEA je velmi pohodlným, lehkým a zároveň pevným kouskem mezi outdoorovou obuví. U tohoto modelu oceníte jeho využití do terénu, ale i při běžném volnočasovém nošení. Kvalitní kožený materiál, ze kterého byly boty vyrobeny se Vám vždy přizpůsobí a poskytne dostatečné pohodlí při každém kroku.

...

Adidas Holtanna Snow CF PL G61393 23

Dětská obuv

Adidas Holtanna Snow CF PL G61393 23 nakupujte v sekci Zimní obuv dětská. Další Zimní obuv značky Adidas nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz. Adidas Holtanna Snow CF PL G61393 zimní boty jsou na suchá zip. Jsou velmi pohodlné a odolné.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.