Dětské plavky Adidas

Dnes vám nabízíme 21 produktů v kategorii Dětské plavky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 8

Dětské plavky

Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 8 (30), adidas Lin One Piece Plavky dámské Adidas Lin Ladies One Piece plavky jsou konstruovány s Infinitex tkaniny pro optimální pohodlí a fit s vynikající ochranou proti chlóru.

...

Adidas Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 14

Dětské plavky

Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 14 (36), adidas Lin One Piece Plavky dámské Adidas Lin Ladies One Piece plavky jsou konstruovány s Infinitex tkaniny pro optimální pohodlí a fit s vynikající ochranou proti chlóru.

...

Adidas Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 10

Dětské plavky

Lin One Piece Swimsuit Ladies Black/BlastPink 10 (32), adidas Lin One Piece Plavky dámské Adidas Lin Ladies One Piece plavky jsou konstruovány s Infinitex tkaniny pro optimální pohodlí a fit s vynikající ochranou proti chlóru.

...

Adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Black/White 11-12

Dětské plavky

Stripes Swim Boxers Junior Black/White 11-12 (LB), adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Děti adidas plavky nabízí prostý a jednoduchý design což je prefekt pro školení opotřebení, jen s klasickým adidas 3 pruhy po obou stranách, se spojila s vyšitým logem adidas na levé stehno. Kluci plavat trenýrky také těžit z Infinitex Lycra konstrukce, který si klade z...

Adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 7-8

Dětské plavky

Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 7-8 (SB), adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Ideální pro nošení do bazénu nebo na pláž, tyto adidas 3S dlouhé Boxer Swim Shorts nabízí sportovní fit pro pohodlí v kombinaci s ploché zámky švy snížit zhrubnutí a elastický pas s vnitřním stahováním pro bezpečné uchycení.

...

Adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 9-10

Dětské plavky

Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 9-10 (MB), adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Ideální pro nošení do bazénu nebo na pláž, tyto adidas 3S dlouhé Boxer Swim Shorts nabízí sportovní fit pro pohodlí v kombinaci s ploché zámky švy snížit zhrubnutí a elastický pas s vnitřním stahováním pro bezpečné uchycení.

...

Adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 11-12

Dětské plavky

Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 11-12 (LB), adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Ideální pro nošení do bazénu nebo na pláž, tyto adidas 3S dlouhé Boxer Swim Shorts nabízí sportovní fit pro pohodlí v kombinaci s ploché zámky švy snížit zhrubnutí a elastický pas s vnitřním stahováním pro bezpečné uchycení.

...

Adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 13

Dětské plavky

Long Boxer Swim Shorts Junior Black/White 13 (XLB), adidas 3S Long Boxer Swim Shorts Junior Ideální pro nošení do bazénu nebo na pláž, tyto adidas 3S dlouhé Boxer Swim Shorts nabízí sportovní fit pro pohodlí v kombinaci s ploché zámky švy snížit zhrubnutí a elastický pas s vnitřním stahováním pro bezpečné uchycení.

...

Adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Black/White 7-8

Dětské plavky

Stripes Swim Boxers Junior Black/White 7-8 (SB), adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Děti adidas plavky nabízí prostý a jednoduchý design což je prefekt pro školení opotřebení, jen s klasickým adidas 3 pruhy po obou stranách, se spojila s vyšitým logem adidas na levé stehno. Kluci plavat trenýrky také těžit z Infinitex Lycra konstrukce, který si klade za ...

Adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Black/White 9-10

Dětské plavky

Stripes Swim Boxers Junior Black/White 9-10 (MB), adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Děti adidas plavky nabízí prostý a jednoduchý design což je prefekt pro školení opotřebení, jen s klasickým adidas 3 pruhy po obou stranách, se spojila s vyšitým logem adidas na levé stehno. Kluci plavat trenýrky také těžit z Infinitex Lycra konstrukce, který si klade za...

Adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Black/White 13

Dětské plavky

Stripes Swim Boxers Junior Black/White 13 (XLB), adidas 3 Stripes Swim Boxers Junior Děti adidas plavky nabízí prostý a jednoduchý design což je prefekt pro školení opotřebení, jen s klasickým adidas 3 pruhy po obou stranách, se spojila s vyšitým logem adidas na levé stehno. Kluci plavat trenýrky také těžit z Infinitex Lycra konstrukce, který si klade za ...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.