Dresy Adidas

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Dresy - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas SQUADRA II JSY

Dresy

Fotbalový dres od značky adidas, který byl vyroben z velmi lehkého, vzdušného a velmi kvalitního materiálu, který se postará o Vaše pohodlí a komfort zejména při tréninku, pro který byl určen.

...

Adidas TABELA 11 JERSEY Longsleeve

Dresy

Pánský fotbalový dres značky adidas s dlouhým rukávem, který si zajisté rychle oblíbíte. Model je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů tak, aby jste se v něm cítili pohodlně po celou dobu zápasu.

...

Adidas Tabela 11 Jersey

Dresy

Moderní fotbalový dres od značky adidas s krátkými rukávy, který se vyznačuje svou kvalitou a odolnými materiály. Tmavě zelená barva je na tomto kousku s krátkými rukávy doplněna o světlejší. Tyto dvě barvy se střídají v pruhách.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.