Golfová obuv Adidas

Dnes vám nabízíme 42 produktů v kategorii Golfová obuv - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Adipure Motion WD Mens Golf Shoes Black 7

Golfová obuv

Adipure Motion WD Mens Golf Shoes Black 7, adidas Adipure Motion WD Mens Golf Shoes Tyto adidas pánské golfové boty, těžit se šněrováním vpředu pro bezpečné uchycení, plné zrno kůže horní anilane a podšívka s polstrovaným kotníku a límec pro větší komfort a trvanlivost s PLUSFLEX technologií pro zvýšení flexibility a zemnící kontakt na celém houpačka.

Adidas AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 9

Golfová obuv

AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 9, adidas adiPure Motion Mens Golf Shoes Putt vaše další díra v jednom nošení Tyto adidas pánské golfové boty, těžit z plné obilí anilane kůže horní a podšívka s polstrovaným kotníku a límec pro větší pohodlí a trvanlivost, s šněrováním vpředu pro bezpečné uchycení.

...

Adidas AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 11

Golfová obuv

AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 11, adidas adiPure Motion Mens Golf Shoes Putt vaše další díra v jednom nošení Tyto adidas pánské golfové boty, těžit z plné obilí anilane kůže horní a podšívka s polstrovaným kotníku a límec pro větší pohodlí a trvanlivost, s šněrováním vpředu pro bezpečné uchycení.

...

Adidas AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 10

Golfová obuv

AdiPure Motion Mens Golf Shoes White 10, adidas adiPure Motion Mens Golf Shoes Putt vaše další díra v jednom nošení Tyto adidas pánské golfové boty, těžit z plné obilí anilane kůže horní a podšívka s polstrovaným kotníku a límec pro větší pohodlí a trvanlivost, s šněrováním vpředu pro bezpečné uchycení.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 9

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 9, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 8

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 8, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 8.5

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 8.5, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 12

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 12, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 10

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 10, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas Samba Mens Golf Shoes Navy 11

Golfová obuv

Samba Mens Golf Shoes Navy 11, adidas Samba Mens Golf Shoes Tyto pánské adidas Samba Golfové boty byly navrženy s plnou obilí kůže a textilu horní spolu s THiNTech technologii s nízkým profilem, který je navržen tak, aby vás přiblíží k zemi, což vede lepší stabilitu a více síly do houpačky.

...

Adidas adizero Six Spike Mens Golf Shoes Black 9.5

Golfová obuv

Six Spike Mens Golf Shoes Black 9.5, adidas adizero Six-Spike Golfová obuv Re-určen pro vynikající fit, adidas adizero Six-Spike golfové boty mají lehkou konstrukci, s ultra lehkou Cloud pěnové stélka v kombinaci mikrovlákna Sprint kůže, kožený svršek poskytuje trvalé uložení a ochranu proti vodě.

Klíč k jejich výkonu, fit a cítit, tyto adidas golf...

Adidas adizero Six Spike Mens Golf Shoes Black 11

Golfová obuv

Six Spike Mens Golf Shoes Black 11, adidas adizero Six-Spike Golfová obuv Re-určen pro vynikající fit, adidas adizero Six-Spike golfové boty mají lehkou konstrukci, s ultra lehkou Cloud pěnové stélka v kombinaci mikrovlákna Sprint kůže, kožený svršek poskytuje trvalé uložení a ochranu proti vodě.

Klíč k jejich výkonu, fit a cítit, tyto adidas golf ...

Adidas adizero Six Spike Mens Golf Shoes Black 10

Golfová obuv

Six Spike Mens Golf Shoes Black 10, adidas adizero Six-Spike Golfová obuv Re-určen pro vynikající fit, adidas adizero Six-Spike golfové boty mají lehkou konstrukci, s ultra lehkou Cloud pěnové stélka v kombinaci mikrovlákna Sprint kůže, kožený svršek poskytuje trvalé uložení a ochranu proti vodě.

Klíč k jejich výkonu, fit a cítit, tyto adidas golf ...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.