Kopačky Adidas

Dnes vám nabízíme 172 produktů v kategorii Kopačky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Mundial Team 019228

Kopačky

Kvalitní a oblíbený model Adidas kopaček na umělý povrch. Svršek je vyroben z velmi jemné klokaní kůže. Semišová kůže po obvodu boty přispívá k větší odolnosti.

...

Adidas Heritagio V TRX TF J Synthetic

Kopačky

Nejen skvěle vypadající, ale i velice kvalitní dětské turfy adidas Heritagio V TRX TF J Synthetic od sportovní značky adidas. Děti jistě ocení syntetický materiál, ze kterého byly kopačky vyrobeny, který zaručí maximálně pohodlné nošení.

...

Adidas X 15.3 Fg/Ag Leather

Kopačky

Pánské žluté kopačky na trávu adidas X 15.3 Fg/Ag Leather z fotbalisty uznávané kolekce X. Kopačky poskytují perfektní záběr a akceleraci díky lehké konstrukci a specifickému tvaru kolíků na suchém a pevném přírodním trávníku. Žlutá barva v kombinaci s černou, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách.

...

Adidas Messi 16.4 Street modrá EUR 42,5

Kopačky

Pánské sálové kopačky adidas Messi 16.4 Street. Kopačky poskytují perfektní záběr a akceleraci na halovém povrchu, kde nezanechávají šmouhy na podlaze, a to ani při rychlých pohybech do všech směrů. Modrá barva, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách. Jemný materiál svršku vám dopřeje lepší zpracování míče a odolnost. Kolekce argentin...

Adidas Absolado PS TRX SG

Kopačky

Tyto kopačky jsou replikou modelu PREDATOR Powerswerve TRX SG. Jsou vyrobeny z měkké Free-Kick kůže.

...

Adidas P Absolado LZ TRX FG

Kopačky

Sportovní značka adidas přichází s nabídkou vysoce kvalitních pánských kopaček, které jsou vhodné především na pevný povrch přírodní trávy. Rozložení trojúhelníkových kolíků TRAXION poskytuje perfektní stabilitu a lepší rozložení tlaku, aniž by byl vyvíjen nátlak na některou část chodidla. Navíc jsou kopačky doplněny technologií, která spočívá v 5 koženýc...

Adidas X 16.4 Fxg J oranžová

Kopačky

Dětské kopačky na trávu adidas X 16.4 Fxg J. Kopačky poskytují perfektní záběr a akceleraci díky lehké konstrukci a specifickému tvaru kolíků na suchém a pevném přírodním trávníku. Oranžová barva, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách. Jemný syntetický materiál svršku vám dopřeje lepší zpracování míče a odolnost. Syntetický svršek No...

Adidas Ace 15.3 Tf

Kopačky

Dětské turfy adidas Ace 15.3 Tf J z fotbalisty uznávané kolekce Ace. Turfy poskytují perfektní záběr a akceleraci zejména na velmi tvrdém povrchu. Oranžová barva v kombinaci s černou, která vypadá skvěle. Nechybí ani kultovní pruhy po stranách.

...

Adidas F10 IN J

Kopačky

Pro všechny mladé hráče fotbalu připravila značka adidas tyto skvělé chlapecké kopačky s názvem F10 IN J, kde se mísí kvalita se skvělou cenou. Model byl určen zejména na hru uvnitř v hale a proto disponuje skvělou podrážkou s funkcí NON MARKING, která nezanechává šmouhy. Sporty v halách vyžadují rychlé pohyby v před, v zad i ze strany na stranu a proto p...

Adidas 11Nova SG, vel. 8

Kopačky

Sportovní značka adidas přichází s nabídkou kopaček 11Nova TRX SG ze základní kolekce NOVA.

...

Adidas 11Nova SG, vel. 9

Kopačky

Sportovní značka adidas přichází s nabídkou kopaček 11Nova TRX SG ze základní kolekce NOVA.

...

Adidas F10 TRX FG

Kopačky

Hledáte kvalitní kopačky za skvělou cenu? V tom případě si vyberte tento základní model od značky adidas pocházející z kolekce F10. Model je vyroben z kvalitního syntetického materiálu, který Vám dopřeje pohodlný a rychlý pohyb.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.