Kopačky Adidas

Dnes vám nabízíme 165 produktů v kategorii Kopačky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Heritagio V IN Synthetic

Kopačky

Nejen skvěle vypadající, ale i velice kvalitní pánské sálové kopačky adidas Heritagio V IN Synthetic od sportovní značky adidas. Jistě oceníte syntetický materiál, ze kterého byly kopačky vyrobeny, který zaručí maximálně pohodlné nošení.

...

Adidas F10 TRX TF

Kopačky

Fotbalové kopačky v designu modelu F50, které jsou určeny na umělý povrch. Svršek je vyroben ze syntetického materiálu.

...

Adidas Predito LZ TRX FG

Kopačky

Pánská fotbalová obuv v designu Predator lethal zones na klasický přírodní travnatý povrch. Lehký a pohodlný svršek ze syntetického materiálu.

...

Adidas Heritagio V TRX FG J

Kopačky

Nejen dobře vypadající ale také kvalitní dětské chlapecké kopačky adidas Hertiagio V TRX FG J za skvělou cenu, pro všechny mladé nadšené fotbalisty. Ti zajisté ocení kvalitní syntetický materiál, který jim zaručí vynikající komfort, jak při hře, tak při tréninku. Jistě ocení také univerzálnost tohoto modelu, který se hodí jak na měkčí, tak na tvrdý travna...

Adidas F5 TRX FG

Kopačky

Kopačky F5 TRX FG z nové kolekce jsou ideální volbu pro rekreační či začínající hráče.

Tato verze je ve stylovém zeleno oranžovém provedení z kolekce Earth Pack pro Léto 2014.

Kopačky typu FG - jsou určeny pro pevný přírodní povrch a k používání na mokrých až lehce blátivých hřištích s krátce posekaným trávníkem.

Svršek kopačky vyroben z...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.