Míče na házenou Adidas

Dnes vám nabízíme 5 produktů v kategorii Míče na házenou - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas STABIL 4 Champ

Míče na házenou

STABIL 4 Champ je kvalitní házenkářský míč od značky adidas, který představuje repliku pro EHF euro 2012.

...

Adidas STABIL Team, vel. 3

Míče na házenou

Pro všechny hráče házené přichystala značka adidas tento skvělý míč. Model je vyroben z kvalitních měkkých materiálů, které jsou vysoce odolné a pevné, což při hře jistě oceníte. Zajisté uvítáte také menší hmotnost tohoto kousku.

...

Adidas Stabil Team Champions League

Míče na házenou

Adidas Stabil Team Champions League je kvalitní házenkářský míč od značky adidas, který představuje repliku házenkářského míče pro Ligu mistrů (EHF).

...

Adidas STABIL REPLIQUE Champions League

Míče na házenou

Stabil Replique Champions League je kvalitní házenkářský míč od značky adidas, který představuje repliku házenkářského míče pro Ligu mistrů (EHF).

...

Adidas STABIL REPLIQUE

Míče na házenou

STABIL REPLIQUE je kvalitní házenkářský míč od značky adidas, který představuje repliku pro EHF euro 2012.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.