Mikiny Adidas

Dnes vám nabízíme 82 produktů v kategorii Mikiny - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas LADIES NEO COLOUR BLOCK FZ TRACK TOPS

Mikiny

ADIDAS LADIES NEO COLOUR BLOCK FZ TRACK TOPS - Dámská mikina Adidas Neo Z50404 - 100% polyester Celá propínací Krásně propracovaná,v hezkém kontrastu barev Na skladě 26.11.2014 ROZMÉRY vel.XS Délka-65cm Šířka-45cm Délka ruk.-72cm/ vel.

...

Adidas Polar Full Zip Hoody Infant Girls BrightPink/Hy 6-9 Mnth

Mikiny

Polar Full Zip Hoody Infant Girls BrightPink/Hy 6-9 Mnth, adidas Polar Fleece Full Zip Hoody dívek v útlém věku Ideální pro běžné nošení to adidas Polar Fleece Full Zip Hoody nabízí pohodlné nošení s lehkým fleece konstrukce spolu s fleecovou podšívkou kapuce pro větší teplo.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.