Obuv pro fitness Adidas

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Obuv pro fitness - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas DURAMO 4 LEA W

Obuv pro fitness

Duramo 4 Lea W, která byla určena pro ženy. Tento model byl vyroben z velmi kvalitní kůže v kombinaci se syntetikou, což Vám zajistí dostatečně pohodlné nošení, spolu s technologií ADIPRENE, která zajišťuje tlumení nárazu při dopadu.

...

Adidas DURAMO 4 W

Obuv pro fitness

Hledáte kvalitní běžeckou obuv, ale nechcete za ni utratit mnoho peněz? Potom je tu pro Vás tento dámský model adidas bot Duramo 4 W v černo-oranžovo-stříbrné kombinaci barev.

...

Adidas VANQUISH 6 W

Obuv pro fitness

I běžecká obuv se může pochlubit stylovým designem a skvělými barevnými kombinacemi jako je tomu u tohoto modelu dámských běžeckých boty adidas vanquish 6 w v bílo-stříbrno-růžovém provedení.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.