Peněženky Adidas

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Peněženky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas AC WALLET PU

Peněženky

Stylová peněženka z řady originals v černo-bílém provedení. Zapínání na zip. Uvnitř místo jak na papírové bankovky, tak na mince, rovněž také přihrádky na platební a jiné karty.

...

Adidas 3S ESSENTIALS WALLET

Peněženky

Klasická peněženka od sportovní značky adidas, která byla vyrobena jak pro muže, tak pro ženy. Tento kousek nabízí kvalitní a velice odolný materiál.

...

Adidas 3S ESS WALLET

Peněženky

Peněženka Adidas 3S ESS Wallet na suchý zip poskytuje dostatek prostoru na doklady i peníze. Černé provedení.

...

Adidas LINEAR ESS WALL

Peněženky

Peněženka Adidas LINEAR ESS WALL v černém provedení zapínatelná na suchý zip s dostatečným úložným prostorem pro finance i doklady.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.