Ping-pongové pálky Adidas

Dnes vám nabízíme 14 produktů v kategorii Ping-pongové pálky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas LASER ice

Ping-pongové pálky

Stolní pálky nabízíme ve čtyřech trendy barvách. Zaujme Vás jejich netradiční design.

...

Adidas COMP (2 pálky a 3 míčky)

Ping-pongové pálky

Set obsahuje 2 pálky a 3 míčky. TT-pálky CLUB jsou vhodné pro všechny hobby hráče, kteří již mají zkušenosti se základními technikami, jako jsou forhend a bekhend. Možnost hrát některé rotace. Dodává se s ITTF schválenými potahy.

...

Adidas TEAM (2 pálky a 3 míčky)

Ping-pongové pálky

Set zahrnuje 2 pálky a 3 míčky. Vhodné pro všechny hráče. Tato pálka má jednu stranu černou a jednu šedou, potah Repulse 100 s 1,5 mm houbou.

...

Adidas PURE (2 pálky a 3 míčky)

Ping-pongové pálky

Set obsahuje 2 pálky Star II a 3 míčky. Tento model je nyní k dostání s červenou rukojetí. Základními pryžovými pásy Repulse 100 s vnitřními pupínky. Vnitřním nubs a 1,5 mm houbou .

...

Adidas Kinetic

Ping-pongové pálky

Adidas TT-pálka KINETIC patří mezi špičkové výrobky stolního tenisu Adidas. Poskytuje vynikající rotaci. Díky nové technologii Kinetic zvyšuje výkon při zachování ideálního ovládání.

...

Adidas AGF-10424 Kinetic, červeno/černá

Ping-pongové pálky

Pingpongová pálka ideální pro stolní tenis. Potah má tloušťku 2,0 mm, poskytuje vynikající vlastnosti, zejména v oblasti rotace a rychlosti.

...

Adidas AGF-10434 Club II

Ping-pongové pálky

  • Hmotnost (g): 150
  • Síla potahu (mm): 1.8
  • Počet vrstev: 5
  • Kontrola: 80
  • Tvrdost houby : středně tv
...

Adidas Club II ´12

Ping-pongové pálky

TT-pálka CLUB II je pokračování úspěšného modelu CLUB. Je vhodná pro všechny hobby hráče, kteří již mají zkušenosti se základními technikami(forhend a bekhend). Možnost hrát některé rotace. Dodává se s ITTF schválenou pryží Repulse 500 a 1,8 mm houbou.

...

Adidas Star II

Ping-pongové pálky

Pálka Adidas Star II je dodávána s vyšší kvalitou dýhy dřeva v novém barevném provedení. Tento model je k dostání s červenou rukojetí. Základní pryžové pásy Repulse 100 s vnitřními pupínky, které jsou také červené.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.