Podprsenky Adidas

Dnes vám nabízíme 9 produktů v kategorii Podprsenky - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas GT SN BRA EN Sportovní podprsenka US XS

Podprsenky

Dámská podprsenka adidas Infinite Seriers Supernova kombinuje funkÄŤnost se stylem. Disponuje ventilací Climacool®, díky které vás cohlazuje a drĹľí v suchu.

...

Adidas Performace Gt Sn Bra Cc Multco

Podprsenky

Dámská podprsenka adidas Gt Sn Bra kombinuje funkÄŤnost se stylem. Disponuje ventilací Climacool®, díky které vás cohlazuje a drĹľí v suchu.

...

Adidas Performace Gt Sn Bra Cc Multco

Podprsenky

Dámská podprsenka adidas Gt Sn Bra kombinuje funkÄŤnost se stylem. Disponuje ventilací Climacool®, díky které vás cohlazuje a drĹľí v suchu.

...

Adidas Rb Bra Print 3 MAB

Podprsenky

Modrá dámská sportovní podprsenka adidas Rb Bra Print 3 je určena na sport a jiné pohybové aktivity. Při pohybu bez sportovní podprsenky totiž dochází k narušování vazů, což způsobí, že jsou prsa čím dál více povislá. Se sportovní podrsenkou tomu dokážete předejít. Ať už jdete běhat ven, nebo si zacvičit do posilovny, sportovní podprsenka adidas vám udrží...

Adidas Infinite Series Racer Back Bra

Podprsenky

Sportovní podprsenka adidas s vysokou podporou, která se hodí i pro náročné sportovní aktivity jako je běh, squash, basketbal, tenis, badminton a další . Ramínka jsou ve tvaru písmene X a košíčky nabízejí pěnovou výztuž. Jistě oceníte funkci CLIMACOOL, která reguluje tělesnou teplotu a zanechává vás tak při sportu v suchu.

...

Adidas Seamless Bra

Podprsenky

Podprsenka s funkcí CLIMALITE reguluje a odvádí pot z těla. Podprsenka má nízkou podporu. Je vhodná na lehké sporty či posilování. Využijete ji při chůzi, józe i pilates. Podprsenka má tenká ramínka překřížená do tvaru Y. Zadní díl je vyroben z prodyšného materiálu. Má bezešvou konstrukci.

...

Adidas Adipure Bra oranžová XS

Podprsenky

Sportovní dámská podprsenka od značky adidas, která je vhodná pro volnočasové nošení, ale i pro lehčí sportovní aktivity. Sportovní střih ramínek do x na zádech. Možnost nastavení ramínek na požadovanou velikost. Nařasení v přední části. Spodní elastický lem. Kvalitní a příjemný elastický materiál, který se vám skvěle přizpůsobí.

...

Adidas Strappy Bra Sol

Podprsenky

Dámská podprsenka adidas má trendy růžovou barvu a je vyrobena s technologií CLIMACOOL, která dokonale reguluje vlhkost a zároveň dodává chladicí pocit, pomocí ventilace. Podprsenka disponuje nízkou úrovní podpory. Má úzká nastavitelné ramínka s kulatým výstřihem.

...

Adidas Cess Bra

Podprsenky

Pohodlná sportovní podprsenka adidas vyrobena z příjemného materiálu, který díky funkci CLIMALITE odvádí pot od těla. Model jistě oceníte pro jeho oboustrannost.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.