Potítka Adidas

Dnes vám nabízíme 2 produktů v kategorii Potítka - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas TENNIS WRISTBAND Large OSMF

Potítka

Balení dvou potítek značky adidas, které byly vyrobeny zejména na tenis, ale zajisté je využijete také při jiných sportech. Vysoce kvalitní materiály, které jsou velice pohodlné a hlavně savé si zajisté zamilujete.

...

Adidas TENNIS WRISTBAND Small OSFM

Potítka

Také patříte mezi milovníky tenisu? V tom případě by Vám rozhodně neměly chybět tyto unisex potítka na zápěstí. Model je vyroben z velice kvalitních, pohodlných a hlavně savých materiálů, které zajisté oceníte.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.