Sportovní kalhoty Adidas

Dnes vám nabízíme 23 produktů v kategorii Sportovní kalhoty - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas Waterproof Pants Ladies Black 16

Sportovní kalhoty

Waterproof Pants Ladies Black 16 (XL), adidas Nepromokavé kalhoty dámské Adidas Nepromokavé kalhoty dámské jsou ideální pro hraní golfu v dešti.

...

Adidas Waterproof Pants Ladies Black 10

Sportovní kalhoty

Waterproof Pants Ladies Black 10 (S), adidas Nepromokavé kalhoty dámské Adidas Nepromokavé kalhoty dámské jsou ideální pro hraní golfu v dešti.

...

Adidas Waterproof Pants Ladies Black 14

Sportovní kalhoty

Waterproof Pants Ladies Black 14 (L), adidas Nepromokavé kalhoty dámské Adidas Nepromokavé kalhoty dámské jsou ideální pro hraní golfu v dešti.

...

Adidas Waterproof Pants Ladies Black 12

Sportovní kalhoty

Waterproof Pants Ladies Black 12 (M), adidas Nepromokavé kalhoty dámské Adidas Nepromokavé kalhoty dámské jsou ideální pro hraní golfu v dešti.

...

Adidas 3 Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 11-12 Yrs

Sportovní kalhoty

Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 11-12 Yrs, adidas 3 Stripe Logo Track Pants Junior Adidas 3 Stripe Logo Tepláky nabízí klasický vzhled, představovat 3 pruhy na obou nohou spolu s velkým logem adidas vytištěné na levém kotníku pro sportovní dotek.

...

Adidas 3 Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 9-10 Yrs

Sportovní kalhoty

Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 9-10 Yrs, adidas 3 Stripe Logo Track Pants Junior Adidas 3 Stripe Logo Tepláky nabízí klasický vzhled, představovat 3 pruhy na obou nohou spolu s velkým logem adidas vytištěné na levém kotníku pro sportovní dotek.

...

Adidas 3 Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 7-8 Yrs

Sportovní kalhoty

Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 7-8 Yrs, adidas 3 Stripe Logo Track Pants Junior Adidas 3 Stripe Logo Tepláky nabízí klasický vzhled, představovat 3 pruhy na obou nohou spolu s velkým logem adidas vytištěné na levém kotníku pro sportovní dotek.

...

Adidas 3 Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 13 Yrs

Sportovní kalhoty

Stripe Logo Tracksuit Bottoms Junior SolGrey/Scarlet 13 Yrs, adidas 3 Stripe Logo Track Pants Junior Adidas 3 Stripe Logo Tepláky nabízí klasický vzhled, představovat 3 pruhy na obou nohou spolu s velkým logem adidas vytištěné na levém kotníku pro sportovní dotek.

...

Adidas ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 13 Yrs

Sportovní kalhoty

ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 13 Yrs, adidas ClimaLite CD Track Pants Junior Dětské kopačky Adidas ClimaLite CH tepláky jsou ideální pro sportovní aktivity nebo běžné nošení, navržený s technologií ClimaLite, která odvádí vlhkost od pokožky, spolu s prodyšnou podšívkou ze síťoviny, které pomohou udržet si chladnou a pohodlné.

...

Adidas ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 9-10 Yrs

Sportovní kalhoty

ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 9-10 Yrs, adidas ClimaLite CD Track Pants Junior Dětské kopačky Adidas ClimaLite CH tepláky jsou ideální pro sportovní aktivity nebo běžné nošení, navržený s technologií ClimaLite, která odvádí vlhkost od pokožky, spolu s prodyšnou podšívkou ze síťoviny, které pomohou udržet si chladnou a pohodlné.

...

Adidas ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 7-8 Yrs

Sportovní kalhoty

ClimaLite CH Tracksuit Bottoms Junior Navy/PrimrBlue 7-8 Yrs, adidas ClimaLite CD Track Pants Junior Dětské kopačky Adidas ClimaLite CH tepláky jsou ideální pro sportovní aktivity nebo běžné nošení, navržený s technologií ClimaLite, která odvádí vlhkost od pokožky, spolu s prodyšnou podšívkou ze síťoviny, které pomohou udržet si chladnou a pohodlné.

...

Adidas Mix Tracksuit Bottoms Junior Navy/Blue/Wht 9-10

Sportovní kalhoty

Mix Tracksuit Bottoms Junior Navy/Blue/Wht 9-10 (MB), adidas Mix Track Pants Junior Děti adidas tepláky jsou ideální pro školení opotřebení, využívajících vnitřní podšívka ze síťoviny, v kombinaci s oky pro telata pro větší prodyšnost a mají 2 kapsy na zip na přední straně, jak udržet vaše položky bezpečné.

...

Adidas Mix Tracksuit Bottoms Junior Navy/Blue/Wht 7-8

Sportovní kalhoty

Mix Tracksuit Bottoms Junior Navy/Blue/Wht 7-8 (SB), adidas Mix Track Pants Junior Děti adidas tepláky jsou ideální pro školení opotřebení, využívajících vnitřní podšívka ze síťoviny, v kombinaci s oky pro telata pro větší prodyšnost a mají 2 kapsy na zip na přední straně, jak udržet vaše položky bezpečné.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.