Sportovní trička Adidas

Dnes vám nabízíme 25 produktů v kategorii Sportovní trička - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas G ELECTRIC TEE W69166 pánské tričko

Sportovní trička

Patříte mezi milovníky sportovní módy? V tom případě by Vám nemělo chybět toto pánské tričko s krátkými rukávy, které bylo vyrobeno značkou adidas.

...

Adidas Originals E12 FEF

Sportovní trička

Adidas Originals za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Adidas Originals toaletní voda 100ml pro muže. Doprava do 24 hodin zaručena.

...

Adidas MEN ADIPURE Tee

Sportovní trička

Pánské triko s názvem Men adipure Tee bylo vyrobeno zejména na tenis a proto také disponuje propracovaným tenisovým designem. Model v bílém provedení je doplněn o zelené pruhy.

...

Adidas COLLEGE TEE Q3

Sportovní trička

Model byl vyroben z vysoce kvalitních materiálů,které vám dopřejí pohodlné a komfortní nošení. Zajisté si zamilujete také stylové provedení.

...

Adidas G DIAMOND TRF T

Sportovní trička

Tento kousek s krátkými rukávy disponuje propracovaným vzhledem. Ten zaručuje populární moderní kolekce Originals. Bílé provedení doplňuje blýskavý potisk dominující přední straně. Ten znázorňuje značku adidas Originals.

...

Adidas ADI TEE TREFOIL FLOCK

Sportovní trička

Hledáte stylové dámské tričko s krátkými rukávy, které si můžete obléknout do školy či do práce, ale využijete jej i ve volném čase? V tom případě si vyberte tento dámský model od značky adidas.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.