Sukně Adidas

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Sukně - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas WOMEN ADIZERO Dress

Sukně

Skvělé dámské šaty značky adidas, které byly vyrobeny zejména na tenis. Model disponuje skvělou funkcí FORMOTION, která napomáhá ve správném držení těla a tím formuje svalstvo a nechybí také technologie CLIMACOOL.

...

Adidas WOMEN ADIZERO Wimbledon Dress

Sukně

Model disponuje skvělou funkcí FORMOTION, která napomáhá ve správném držení těla a tím formuje svalstvo a nechybí také technologie CLIMACOOL. Ta reguluje tělesnou teplotu a tím Vás zanechává při sportu v suchu.

...

Adidas Women adizero Skort

Sukně

Kvalitní dámská sukně značky adidas, která byla vyrobena zejména na tenis. V tomto kousku na kurtech zajisté zazáříte. Samozřejmostí je pružný pas, díky kterému Vám tento kousek skvěle sedne.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.