Tenisová obuv Adidas

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Tenisová obuv - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas RESPONSE COURT W

Tenisová obuv

Potrpíte si na vysoce kvalitní tenisové obuvi, která ovšem disponuje i vysoce moderním a elegantním designem? Potom zbystřete nad touto nabídkou dámské tenisové obuvi adidas Response Court v bílo-šedo-stříbrném provedení.

...

Adidas BARRACKS PREMIER

Tenisová obuv

Adidas barracks premier je univerzální pánská obuv využitelná pro jakékoli sportovní vyžití i volnočasové nošení. Tento model disponuje technologií ADIPRENE, která skvěle tlumí nárazy při dopadu, což prospívá i Vašemu zdraví.

...

Adidas AMBITION VII Logo W

Tenisová obuv

Jestliže také patříte mezi hráče tenisu, pak jistě potřebujete kvalitní obuv. Přesně takový je tento model od značky adidas. Ten disponuje skvělými materiály, které Vám dopřejí pohodlné nošení.

...

  • 1

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.