Zboží Adidas

TOP zboží Adidas, celkem nalezeno 1651 produktů Adidas.

Adidas To 300

Ping-pongové stoly

Venkovní stůl Adidas To.300 disponuje vodě odolnou vrchní deskou o šířce 4 mm. Je vyrobena z melaminu v šedé barvě. Barva obsahuje ochranu proti UV záření a je matná. Deska je vyztužena rámem o šířce 36 mm. Integrovaná síťka Comp v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

Adidas AGF-10214 To Candy NEW

Ping-pongové stoly

Designový venkovní stůl Adidas To.Candy je vyroben v unikátní růžové barvě. Vodě odolná vrchní deska o šířce 4,5 mm je vyrobena z melaminu. Barva obsahuje ochranu proti UV záření a je matná. Deska je vyztužena rámem o šířce 36 mm. Integrovaná síťka Comp II v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismus zajištěn pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou...

Adidas AGF-10119 Ti.600 NEW

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.600 je ideální volbou pro kluby. Vrchní deska o šířce 22 mm v modré barvě. Integrovaná síťka Pro v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

...

Adidas AGF-10118 Ti.400 NEW

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.400 je ideální pro kluby a sportovní instituce. Vrchní deska o šířce 19 mm v modré barvě. Integrovaná síťka v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

...

Adidas Ti.200

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.200 je ideální do školy a sportovní instituce. Vrchní deska o tloušťce 16 mm v modré barvě. Integrovaná síťka v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

  • - deska: 16 mm
  • - síťka: Comp, součást stolu
  • - hra jednoho hráče, m...

Adidas Pure Game toaletní voda 100ml

Parfémy

Adidas Pure Game za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Adidas Pure Game toaletní voda 100ml pro muže. Doprava do 24 hodin zaručena. Adidas Pure Game byl vytvořen v roce 2010 na oslavu mistrovství světa ve fotbale v Africe. Pure Game je tvořena ze osvěžujících ovocných složek, kterým dodávají mužnost dřevěné tóny, pačuli a kadidlo.

...

Adidas A3 Men Active Start 3v1 Sprchový gel 250ml

Parfémy

Adidas 3in1 Active Start za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Adidas 3in1 Active Start Sprchový gel 250ml pro muže. Doprava do 24 hodin zaručena. Řada 3in1 Active Start od Adidas je určena nejen sportovcům, ale všem, co vyžadují celodenní ochranu proti pocení a zápachu.

...

Adidas hodinky ADP3128

Hodinky

Adidas ADP3128 jsou unisexové digitální hodinky. Jsou určeny především pro aktivní lidi, kteří rádi sportují a ocení tak vysokou praktičnost hodinek, tento model od Adidasu je designově velmi povedený. Atraktivní outdoorové hodinky – to se jen tak nevidí. I to je jeden z důvodů, proč jsou tyto hodinky Adidas tak úspěšné a oblíbené.

Pouzdro ciferníku...

Adidas ADH 2886

Hodinky

Módní pánské hodinky světoznámé značky Adidas ADH2886 jsou vyrobeny z plastu s černým plastovým řemínkem.

Ciferník je opatřen minerálním sklíčkem. Tyto módní hodinky obsahují funkce datumovky, chronografu a luminescenčními ručkami a indexy.

...

Adidas TREFOIL HOODIE

Mikiny

Dámská mikina adidas TREFOIL HOODIE Dámská mikina adidas Originals s kapucí v černém provedení s bílým potiskem na přední straně.

...

Adidas TS Felsfreund J Sesoye

Bundy

Nemusíte být ani sportovní nadšenec, abyste si obÄŤas zašli na výlet do pĹ™írody.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.