Zboží Adidas

TOP zboží Adidas, celkem nalezeno 1805 produktů Adidas.

Adidas To 300

Ping-pongové stoly

Venkovní stůl Adidas To.300 disponuje vodě odolnou vrchní deskou o šířce 4 mm. Je vyrobena z melaminu v šedé barvě. Barva obsahuje ochranu proti UV záření a je matná. Deska je vyztužena rámem o šířce 36 mm. Integrovaná síťka Comp v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

Adidas AGF-10214 To Candy NEW

Ping-pongové stoly

Designový venkovní stůl Adidas To.Candy je vyroben v unikátní růžové barvě. Vodě odolná vrchní deska o šířce 4,5 mm je vyrobena z melaminu. Barva obsahuje ochranu proti UV záření a je matná. Deska je vyztužena rámem o šířce 36 mm. Integrovaná síťka Comp II v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismus zajištěn pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou...

Adidas AGF-10119 Ti.600 NEW

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.600 je ideální volbou pro kluby. Vrchní deska o šířce 22 mm v modré barvě. Integrovaná síťka Pro v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

...

Adidas AGF-10118 Ti.400 NEW

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.400 je ideální pro kluby a sportovní instituce. Vrchní deska o šířce 19 mm v modré barvě. Integrovaná síťka v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

...

Adidas Ti.200

Ping-pongové stoly

Nový vnitřní stůl Adidas Ti.200 je ideální do školy a sportovní instituce. Vrchní deska o tloušťce 16 mm v modré barvě. Integrovaná síťka v černé barvě. Bezpečný skládací mechanismem zabezpečený pojistkami. 4 dvojitá kolečka umožňují snadnou manipulaci se stolem.

  • - deska: 16 mm
  • - síťka: Comp, součást stolu
  • - hra jednoho hráče, m...

Adidas Terrex Gtx Active Shell 3 Jacket

Bundy

Outdoorová bunda je určená na jarní či podzimní období, kdy je počasí spíše nevyzpytatelné. Bunda je vyrobená z nepromokavého materiálu GORE-TEX, který je vysoce prodyšný, mrazuvzdorný, odolný při ohybu a disponuje dlouhou životností. Nepromokavost je zajištěna speciální technologií podlepení švů. Bunda je propracovaná do posledního detailu. Má spoustu ka...

Adidas Kaiser 5 liga

Kopačky

Adidas kopačky s bližším určením pro středně měkký povrch. Tyto lisovky nabízí opravdu kvalitní kožený materiál, díky kterému Vám obuv zaručeně padne a zaručí Vám tak maximálně pohodlné a komfortní nošení při hře. Tento kousek je vyráběn již více než 20 let a stále je více populární. Model KAISER 5 LIGA v černém provedení s bílými prvky znázorňující značk...

Adidas Pure Game toaletní voda 100ml

Parfémy

Adidas Pure Game za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Adidas Pure Game toaletní voda 100ml pro muže. Doprava do 24 hodin zaručena. Adidas Pure Game byl vytvořen v roce 2010 na oslavu mistrovství světa ve fotbale v Africe. Pure Game je tvořena ze osvěžujících ovocných složek, kterým dodávají mužnost dřevěné tóny, pačuli a kadidlo.

...

Adidas A3 Men Active Start 3v1 Sprchový gel 250ml

Parfémy

Adidas 3in1 Active Start za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Adidas 3in1 Active Start Sprchový gel 250ml pro muže. Doprava do 24 hodin zaručena. Řada 3in1 Active Start od Adidas je určena nejen sportovcům, ale všem, co vyžadují celodenní ochranu proti pocení a zápachu.

...

Adidas hodinky ADP3128

Hodinky

Adidas ADP3128 jsou unisexové digitální hodinky. Jsou určeny především pro aktivní lidi, kteří rádi sportují a ocení tak vysokou praktičnost hodinek, tento model od Adidasu je designově velmi povedený. Atraktivní outdoorové hodinky – to se jen tak nevidí. I to je jeden z důvodů, proč jsou tyto hodinky Adidas tak úspěšné a oblíbené.

Pouzdro ciferníku...

Adidas ADH 2886

Hodinky

Módní pánské hodinky světoznámé značky Adidas ADH2886 jsou vyrobeny z plastu s černým plastovým řemínkem.

Ciferník je opatřen minerálním sklíčkem. Tyto módní hodinky obsahují funkce datumovky, chronografu a luminescenčními ručkami a indexy.

...

Adidas Kaiser 5 Team

Kopačky

Kopačky adidas Kaiser 5 Team byly určeny na velmi tvrdý travnatý i umělý povrch a také na škváru. Tyto turfy nabízí opravdu kvalitní materiál, díky kterému Vám obuv zaručeně padne a zaručí Vám tak maximálně pohodlné a komfortní nošení při hře. S tímto modelem na nohou se budete cítit jako opravdové hvězdy světového fotbalu. Vsaďte na osvědčenou kvalitu v ...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.