Trička Adidas

Dnes vám nabízíme 150 produktů v kategorii Trička - Adidas. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Adidas AM68933

Trička

Pánské tričko klasického střihu s krátkým rukávem a výrazným nápisem. Triko je vyrobeno z materiálu CLIMALITE® COTTON, který v sobě nese kombinaci přírodních a syntetických vláken pro dostatek pohodlí i odvod vlhkosti.

...

Adidas originals adv Tee M

Trička

Pánské triko adidas adv s krátkým rukávem. Inspirované skateboardingem. Vyrobené ze smÄ›si ekobavlny zajišťuje pĹ™íjemný pocit bez podráĹľdÄ›ní. Navíc je šetrné k Ĺľivotnímu prostĹ™edí.

...

Adidas originals ADV 2.0 Logo Tee M

Trička

Pánské triÄŤko ADV 2.0 Logo Tee vychází z klasického designu adidas, který nikdy nevyjde z módy. Má volnÄ›jší stĹ™ih a materiál je díky 100% bavlnÄ› velmi pĹ™íjemný na omak.

...

Adidas ESS 3S CREW T

Trička

Jednoduché, přesto elegantní sportovní tričko Adidas s klasickými třemi pruhy na rukávech. Tričko je vyrobeno z příjemného materiálu CLIMALITE® COTTON, který vám zajistí pohodlí při cvičení i optimální odvod vlhkosti. Tričko je vhodné na sport i volný čas.

...

Adidas

Celý svět zná typické tři pruhy, které charakterizují produkty jedné z nejslavnějších značek sportovního a volnočasového oblečení, obuvi, doplňků a vybavení, značky Adidas. Značka Adidas byla založena roku 1949 pekařem a zapáleným sportovcem Adolfem Dasslerem (název značky vznikl spojením počátečních písmen jeho křestního jména a příjmení) poté, co ukončil spolupráci se svým bratrem Rudolfem v rámci značky Puma. Společnost Adidas se proslavila vysokou kvalitou svých výrobků, které získaly oblibu u amatérských i profesionálních sportovců. Adidas je mimo jiné partnerem mezinárodní fotbalové federace FIFA.