BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Bolfo 1,234 g obojek pro kočky a malé psy (35cm) se používá k léčbě a prevenci napadení psů a koček blechami, klíšťaty a vešmi.Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis).Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčb... Více

Porovnat ceny  od 217  v 3 obchodech

Popis zboží BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Bolfo 1,234 g obojek pro kočky a malé psy (35cm) se používá k léčbě a prevenci napadení psů a koček blechami, klíšťaty a vešmi.

Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis).

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců.

V takovém případě, obojek sejměte, dokud symptomy nezmizí.Ve velmi vzácných případech může dojít k alergické reakci. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.Po nasazení je obojek účinný proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců.

Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.