BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Bolfo 1,234 g obojek pro kočky a malé psy (35cm) se používá k léčbě a prevenci napadení psů a koček blechami, klíšťaty a vešmi.Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis).Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčb... Více

Porovnat ceny  od 248  v 5 obchodech

Popis zboží BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Bolfo 1,234 g obojek pro kočky a malé psy (35cm) se používá k léčbě a prevenci napadení psů a koček blechami, klíšťaty a vešmi.

Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis).

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců.

V takovém případě, obojek sejměte, dokud symptomy nezmizí.Ve velmi vzácných případech může dojít k alergické reakci. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.Po nasazení je obojek účinný proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců.

BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Další popis produktu BOLFO antiparazitární obojek pro kočky a malé psy 38cm

Bolfo obojek je přípravek k hubení ektoparazitů psů a koček. •dlouhodobá ochrana - plně účinný již 24 hodin po nasazení •bezpečnostní pojistka •voděodolný •v případě zašpinění/zamaštění obojku je nutno ho umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout - tím se znovu reaktivuje Působí proti blechám u koček 4 měsíce u psů 5 měsíců. Proti klíšťatům 10 týdnů jak u psů tak koček. Lze použít od 3 měsíců věku. Kudy zvíře projde, pracuje jako práškovací letadlo - tím chrání sebe i své okolí lehce, jednoduše a dlouhou dobu. Blechy i klíšťata jsou usmrcena při pouhém kontaktu se psem nebo kočkou, to znamená, že se nestihne ani zakousnout, proto nemůže dojít k alergizaci ani k přenosu nebezpečných nemocí. Na Vaše miláčky se nedostanou ani blechy od zablešeného kamaráda, který nemá to štěstí nosit antiparazitární obojek od Bayera. Psi i kočky s obojkem Bolfo se můžou koupat, po uschnutí je obojek znovu účinný. Pokud je obojek zamaštěný - není na povrchu pudrově bílý je potřeba ho omýt, aby znovu plně působil. Obojek přiložte volně kolem krku a přečnívající konec protáhněte sponami. Na obvyklé péči o srst není třeba nic měnit. Obojek by se neměl sundávat, není poškozován stykem s vodou, působí v klidu i za pohybu.