Ochranné fólie k mobilním telefonům Apple

Dnes vám nabízíme 79 produktů v kategorii Ochranné fólie k mobilním telefonům - Apple. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Apple iPhone 4 ochrana displeje

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Kvalitní fólie ScreenShield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje VašehoApple iPhone 4/4S v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku.

...

Apple iPhone 6S

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Ochranná fólie Screenshield™ nabízí extrémní ochranu displeje pro chytrý mobilní telefon Apple iPhone 6S. Ochranná folie Screenshield™ vytvoří 100 % ochranný štít na displeji telefonu Apple iPhone 6S.

Velice tenká vrstva fólie nejenže dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů na displej mobilu LApple iPhone 6S, ale současn...

Apple iPhone 6 ochrana displeje

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Velice odolná fólie ScreenShield pro Apple iPhone 6, která skvěle ochrání displej Vašeho telefonu Apple iPhone 6 proti poškrábání a přitom zachovává dotykové vlastnosti displeje.

ScreenShield je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM,...