Ochranné fólie k mobilním telefonům Apple

Dnes vám nabízíme 82 produktů v kategorii Ochranné fólie k mobilním telefonům - Apple. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Apple iPhone 6S bílé

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Screenshield™ Tempered Glass Screen Protect nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon Apple iPhone 6 Tempered Glass kompletní krytí se silikonovým rámečkem (bílý). Tenká vrstva 0,26mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů a současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů.

...

Apple iPhone 6S černé

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Screenshield™ Tempered Glass Screen Protect nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon Apple iPhone 6 Tempered Glass kompletní krytí se silikonovým rámečkem (černý). Tenká vrstva 0,26mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů a současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů.

...

Apple iPhone 6 ochrana displeje

Ochranné fólie k mobilním telefonům

Velice odolná fólie ScreenShield pro Apple iPhone 6, která skvěle ochrání displej Vašeho telefonu Apple iPhone 6 proti poškrábání a přitom zachovává dotykové vlastnosti displeje.

ScreenShield je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM,...