Objektivy Canon

Dnes vám nabízíme 48 produktů v kategorii Objektivy - Canon. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Objektivy

III/IV, které lze připojit. V případě objektivů se zoomem se maximální počet vztahuje na krátkou ohniskovou vzdálenost. III/IV.

EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM vynikající model, který přináší pozoruhodnou obrazovou kvalitu. Širokoúhlý zoom umožňuje zachytit více z každé scény a dodá vašim fotografiím nový pocit prostoru a perspektivy. Pevná clona Vysoká...

Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Objektivy

Nové možnosti a kreativita v oblasti teleobjektivů se zoomem. První teleobjektiv se zoomem na světe, který je vybaven prvkem DO. Přesná optika zajišťuje kompaktní velikost, nízkou hmotnost a perfektní kvalitu obrazu.

Díky vícevrstvému difrakčnímu optickému (DO) prvku, stabilizaci obrazu (IS) a technologii Ultra Sonic Motor (USM) je objektiv EF 70-30...

Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Objektivy

Objektiv EF 100 mm f/2,8L IS USM z prestižní řady L společnosti Canon a první objektiv, který je vybaven stabilizátorem obrazu s detekcí úhlu a posunu, jež je vysoce účinná při zaostřování na krátké vzdálenosti.

Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Ca...

Canon EF 14mm f/2.8L II USM

Objektivy

II USM pokrývá neuvěřitelné zorné pole 114° a předčí perspektivu lidského oka. Je ideální pro pořizování snímků v málo prostorných interiérech, fotografování velkých objektů z malé vzdálenosti nebo členitých krajin. Tento velmi expresivní objektiv lze také používat k vytvoření silného pocitu oddělení mezi objekty v blízkosti a pozadím. Konstrukce řady L ...

Canon EF 24mm f/1.4L II USM

Objektivy

EF, který využívá jak prvek asférické čočky k potlačení zkreslení a sférické aberace, tak i prvek UD skla ke korekci laterální chromatické vady. Díky pohyblivé konstrukci je dosaženo prvotřídního vykreslení obrazu od okraje k okraji od vzdálenosti 25cm až do nekonečna.

...

Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Objektivy

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USMObjektiv EF-S 15–85 mm f/3,5–5,6 IS USM, ve kterém je zkombinován široký rozsah zoomu od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv navíc s 4krokovým stabilizátorem obrazu, poskytuje mimořádný výkon a flexibilitu.

 • 4krokový stabilizátor obrazu
 • Automatická detekce pohybujícího se objektu a stativu
 • Zaostřov...

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Objektivy

Objektiv od firmy Canon je odolný proti prachu a vlhkosti. Disponuje 32 čočkami a 19 skupinami.

 • - Počet lamel clony: 8
 • - Disponuje 23 čočkami a 19 skupinami
 • - Minimální štěrbina: 32
 • - Nejbližší zaostřovací vzdálenost: 1,2 mm
 • - Stabilizátor obrazu: 4zastavenia
 • - Odolný proti prachu a vlhkosti

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

Objektivy

Univerzální objektiv 24–70 mm f/4 řady L s režimem Makro pro zvětšení až 0,7×. Ultrazvukové automatické zaostřování poskytuje rychlé, téměř tiché zaostřování.

 • Prvky UD a asférické prvky zajišťují vynikající kvalitu obrazu.
 • Univerzální rozsah zoomu pro různé objekty
 • Režim Makro pro zvětšení až 0,7×
 • Stabilizátor obrazu až ...

Canon EF 17-40mm f/4.0L USM

Objektivy

L USM je extrémně širokoúhlý objektiv se zoomovatelném charakterem. Je vhodný pro digitální, tak pro klasické zrcadlovky značky Canon.

 • - Rozdíl mezi objektivem a jeho ohništěm se pohybuje od 17 do 40 mm,
 • - Teleobjektiv je schopen zaostřit objekt již od 0.28 metru od objektivu
 • - Světelná citlivost se pohybuje od 4.0
 • Pr...

Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM

Objektivy

CANON EF 100-400L IS USM. Námi nabízený objektiv CANON EF 100-400L IS USM je určený na CZ trh. Skvělý objektiv CANON EF 100-400L IS USM po.

...

Canon EF 200mm f/2.8L II USM

Objektivy

Teleobjektiv, který se může pochlubit vysokou kvalitou obrazu a nízkou hmotností. Obzvláště ostrá kresba vzniká díky dvěma prvkům UD skla a zadnímu ostření (Rear focus), které korigují aberace. Rozostřené pozadí vypadá rovněž přirozeně, podle simulace společností Canon.

...

Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

Objektivy

Voděodolný, ultraširokoúhlý zoomový objektiv Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM je zkonstruován s důrazem na bezkompromisní kvalitu obrazu v celém poli při otevřené cloně.

...

Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

Objektivy

Rodina profesionálních objektivů Canon řady L se rozrostla o nový ultraširokoúhlý objektiv Canon EF 16-35mm f/4L IS USM s neměnnou světelností a optickou stabilizací .

...

Canon EF 70-200mm f/4.0L IS USM

Objektivy

Lehký a kompaktní objektiv řady L se 4-krokovým stabilizátorem obrazu. Disponuje těsněním proti vlivům prostředí. Povrchová úprava Super Spectra.

 • - Optika řady L
 • - Lehký a kompaktní
 • - 4-krokový stabilizátor obrazu
 • - fluoritové a UD prvky objektivu
 • - rychlé automatické zaostřování
 • - Těsnění proti vli...

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

Objektivy

Kompaktní univerzální objektiv vhodný pro celou řadu objektů a ideální pro fotografování na cestách. Funkce Servo AF při záznamu filmu využívá technologii krokového motoru pro plynulé a tiché zaostřování při snímání filmu kompatibilními fotoaparáty. Dynamický stabilizátor obrazu pro plynulé záznamy. - Technologie dynamického stabilizátoru obrazu vyrovnává...

Canon EF 28mm f/2.8 IS USM

Objektivy

Přenosný a cenově dostupný objektiv EF 28 mm f/2,8 IS USM je dokonalým víceúčelovým širokoúhlým objektivem pro plnoformátové fotoaparáty a kompaktním standardním objektivem ve vysoké kvalitě pro fotoaparáty DSLR se snímači formátu APS-C.

Kompaktní a cenově dostupný širokoúhlý objektiv, který je užitečným pomocníkem v mnoha situacích.

Prvotřídn...

Canon EF 300mm f/4L IS USM

Objektivy

Tento objektiv EF 300 mm f/4L IS USM se vyznačuje výbornou mobilitou, a to díky vynikajícímu systému stabilizace obrazu.

...

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

Objektivy

Objektiv se standardním zoomem v profesionální kvalitě, který nabízí vynikající kvalitu obrazu a vysokou světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu.

...