Refillkity a inkousty Canon

Dnes vám nabízíme 226 produktů v kategorii Refillkity a inkousty - Canon. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Canon PGI-2500XL Y, žlutý

Refillkity a inkousty

Náhradní náplň Canon PGI-2500XL Y je žlutou cartridge náplní pro barevné inkoustové tiskárny firmy Canon, konkrétně se jedná o model Canon MAXIFY MB5350. Jde o cenově dostupné výkonné multifunkční zařízení pro nejnáročnější prostředí malých kanceláří. Inkoust s vysokou denzitou poskytuje ostré texty se skvělou životností a stálostí.

...

Canon PGI-2500XL C, azurový

Refillkity a inkousty

Náhradní náplň Canon PGI-2500XL C je azurovou cartridge náplní pro barevné inkoustové tiskárny firmy Canon, konkrétně se jedná o model Canon MAXIFY MB5350. Jde o cenově dostupné výkonné multifunkční zařízení pro nejnáročnější prostředí malých kanceláří. Inkoust s vysokou denzitou poskytuje ostré texty se skvělou životností a stálostí.

...

Canon PGI-2500XL M, purpurový

Refillkity a inkousty

Náhradní náplň Canon PGI-2500XL M je purpurovou cartridge náplní pro barevné inkoustové tiskárny firmy Canon, konkrétně se jedná o model Canon MAXIFY MB5350. Jde o cenově dostupné výkonné multifunkční zařízení pro nejnáročnější prostředí malých kanceláří. Inkoust s vysokou denzitou poskytuje ostré texty se skvělou životností a stálostí.

...

Canon PG 512

Refillkity a inkousty

Není to jen tiskárnou. Snímky kvality fotolaboratoře si žádají také nejlepší papír a prvotřídní inkoust. Namíchejte správnou směs těchto tří přísad a máte vyhráno. Společnost Canon takovou směs namíchala, nazývá ji „ChromaLife100“. A je prostě úžasná.

ChromaLife100 je to nejlepší z nejlepších. Jedinečné neblednoucí výtisky se 100letou životností. St...