Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz na naše knihy a další zboží v hodnotě 500 Kč. Tento dárkový poukaz je možné uplatnit jako slevu při nákupu v tomto e-shopu nebo v naší prodejně v Prostějově, Plumlovská 40. Poukaz je možné použít pouze jednou a to v plné výši jeho hodnoty. Do té doby není možné žádat uplatnění slevy.Dárkový poukaz bude zaslán... Více

Porovnat ceny  od 499  v 6 obchodech

Popis zboží Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Věnujte svým blízkým Dárkový poukaz na naše knihy a další zboží v hodnotě 500 Kč. Tento dárkový poukaz je možné uplatnit jako slevu při nákupu v tomto e-shopu nebo v naší prodejně v Prostějově, Plumlovská 40. Poukaz je možné použít pouze jednou a to v plné výši jeho hodnoty. Do té doby není možné žádat uplatnění slevy.Dárkový poukaz bude zaslán poštou.

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Další popis produktu Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Udělejte radost svým blízkým či obchodním partnerům. Po koupi a zaplacení Vám zašleme kód pro uplatnění dárkového poukazu, který můžete využit po dobu 6 měsíců. Dárkový poukaz Vám zašleme poštou. Darovaný zákazník pak po přijetí uplatní kód na stránce košíku a z ceny zboží se mu odečte sleva ve výši uvedené na poukazu. Kód lze použit jen jednou.

Jiný popis produktu

Dárkový poukaz pro ty, kteří chtějí udělat radost svým blízkým – natávajícím nebo novopečeným rodičům, kteří uvažují o látkových plenkách.