Adidas Disney Nemo Altaswim I modrá EUR 26

Dětské modré sandále Disney Nemo Altaswim I adidas na volný čas. Sandály jsou vyrobeny z pohodlných pásků na svršku, který pevně drží chodidlo. Pásky jsou zároveň opatřeny materiálem, který nedráždí pokožku. Modrá barva působí na noze velmi dobře. Flexibilní mezipodošev a odolná podešev s gripy pro lepší pohyb v terénu. Syntetický svršek Motivy... Více

Porovnat ceny  od 535  v 3 obchodech

Popis zboží Adidas Disney Nemo Altaswim I modrá EUR 26

Dětské modré sandále Disney Nemo Altaswim I adidas na volný čas. Sandály jsou vyrobeny z pohodlných pásků na svršku, který pevně drží chodidlo. Pásky jsou zároveň opatřeny materiálem, který nedráždí pokožku. Modrá barva působí na noze velmi dobře. Flexibilní mezipodošev a odolná podešev s gripy pro lepší pohyb v terénu. Syntetický svršek Motivy animovaných pohádek Disney.

Další popis produktu Adidas Disney Nemo Altaswim I modrá EUR 26

Na letní radovánky jsou dětské sandále adidas Disney Nemo Altaswim I přímo stvořené. Jistě se stanou dominantou celého outfitu. Jednotlivé pásky jsou z odolného materiálu, který je zároveň jemný k pokožce a předchází otlakům na kůži. Pružná podrážka neklouže a perfektně přilne k povrchu. Modré provedení je doplněno o logo značky.