Adidas J Trf Fl Tee modrá 146

S tímto dětským modrým tričkem adidas J Trf Fl Tee získáte mnohem víc, než se na první pohled může dát. Při návrhu trička se nejdříve vybral bavlněný materiál jemný k pokožce. Se střihem a barvami si poté vyhráli designéři adidas, až vznikl tento designový model z kolekce Originals. Dětské tričko s krátkým rukávem je ideální volbou pro ty příležitosti,... Více

Porovnat ceny  od 502  v 2 obchodech

Popis zboží Adidas J Trf Fl Tee modrá 146

S tímto dětským modrým tričkem adidas J Trf Fl Tee získáte mnohem víc, než se na první pohled může dát. Při návrhu trička se nejdříve vybral bavlněný materiál jemný k pokožce. Se střihem a barvami si poté vyhráli designéři adidas, až vznikl tento designový model z kolekce Originals. Dětské tričko s krátkým rukávem je ideální volbou pro ty příležitosti, kdy chcete vypadat opravdu stylově a dát jasně najevo, že víte, co se teď nosí.

Další popis produktu Adidas J Trf Fl Tee modrá 146

Jestliže hledáte pohodlné a stylové dětské tričko s krátkými rukávy, které se hodí k více příležitostem, pak vsaďte na triko adidas J Trf Fl Tee. Díky jemnému příjemnému materiálu se budete cítit pohodlně. Modrá barva vás bude stále bavit. Modrá barva.