Sencor SBR 930SS

Pekárna chleba SENCOR SBR 930SS se nachází v nerezovém provedení, což umožňuje snadnou a hygienickou údržbu. Je vybavena velkým LCD displejem s podsvícením a ukazatelem zbytkového času pro pečení. Víko s průzorem. 13 hodinový časový spínač pro odložené pečení. Pekárna je určena pro maximální objem chleba 900 gramů s možností volby množství těsta od 750... Více

Porovnat ceny  od 1 695  v 8 obchodech

Popis zboží Sencor SBR 930SS

Pekárna chleba SENCOR SBR 930SS se nachází v nerezovém provedení, což umožňuje snadnou a hygienickou údržbu. Je vybavena velkým LCD displejem s podsvícením a ukazatelem zbytkového času pro pečení. Víko s průzorem. 13 hodinový časový spínač pro odložené pečení. Pekárna je určena pro maximální objem chleba 900 gramů s možností volby množství těsta od 750 gramů do 900 gramů. Vybrat si můžete z 11 programů pečení. Jeden přednastavený program pro vaření džemů a marmelád. Přednastavený program pouze pro výrobu těsta (např. pizzu, bagety, rohlíky, koblihy apod.). Kůrku si můžete nechat zbarvit do tří úrovní a to světlé, středně tmavé nebo tmavé. 15 minut paměti v případě výpadku elektrického proudu. Udržování teploty po dobu 60-ti minut po ukončení pečení. Antiadhézní úprava formy a hnětacího háku pro snadnou údržbu. Forma vhodná pro mytí v myčce. Akustický signál pro vložení dalších ingrediencí vyžadující kratší dobu pečení.

Sencor SBR 930SS

Další popis produktu Sencor SBR 930SS

Pekárna chleba v moderním nerezovém designu. Díky přednastaveným 13tiprogramům nemusíte již chánět čerstvé pečivo.

Jiný popis produktu

SENCOR SBR 930SS pekárna chleba Pekárna chleba v moderním nerezovém designu. Díky přednastaveným 13ti programům nemusíte již schánět čerstvé pečivo.