Skenery Epson

Dnes vám nabízíme 75 produktů v kategorii Skenery - Epson. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Epson skener WorkForce DS-860N B11B222401BT

Skenery

Výkonný skener s podavačem A4Díky rychlému zpracování dat se skener skvěle hodí pro snadnou správu dokumentů. Software Document Capture Pro umožňuje více uživatelům využívat funkce skenování přímo do počítače a díky jednotce síťového rozhraní je tento model ideální pro sdílení v kancelářských sítích nebo sítích oddělení ve vládních, bankovních a zdravotni...

Epson skener WorkForce DS-7500

Skenery

Vysokorychlostní skener dokumentů A4Tento spolehlivý skener dokumentů byl navržen tak, aby jej bylo možné bez problémů integrovat do systémů pro správu dokumentů. Postará se o to, aby i náročné a objemné úlohy byly zpracovány rychle, efektivně a pohodlně.

Uspokojí vaše specifické požadavkyEpson WorkForce DS-7500 se rychle a efektivně vypořádá i s ve...

Epson Perfection V600 Photo

Skenery

Zbavte se prachu a škrábanců s tímto všestranným skenerem s rozlišením 6 400 dpi a pokročilými technologiemi DIGITAL ICE™ pro film i fotografie.

Skenujte výtisky, negativy a diapozitivy rychle a efektivně. Díky držákům filmů můžete skenovat téměř jakýkoli formát, včetně 35 mm filmových pásů, diapozitivů a filmových médií v panoramatickém formátu.

Epson 10000XL, skener A3 pl

Skenery

 • Typ skeneru: Stolní, plochý
 • Typ snímače skeneru: CCD
 • Formát předlohy: Max. skenovací velikost: 309.8 x 436.88 mm, A3, A4
 • Automatický podavač: ne
 • Rozlišení optického skenování: 2400 x 4800 DPI
 • Zvýšené rozlišení skenování: 12800 x 12800 DPI
 • Rozhraní: USB 2.0
 • Spotřeba energie [W]: 50 W

Epson WorkForce DS-60000, A3

Skenery

Toto úsporné a spolehlivé zařízení dokáže skenovat rychlostí až 40 stran za minutu a vyhoví potřebám středních a velkých firem, které hledají způsob, jak zdokonalit proces zpracování dokumentů. Díky automatickému podavači dokumentů (ADF) s kapacitou 200 listů formátu A3, jednoprůchodovému oboustrannému skenování a funkci detekce zdvojeného podání skenuje ...

Epson WorkForce DS-50000N, A3

Skenery

Tento dokumentový skener formátu A3 vybavený velmi kvalitní technologií CCD a výkonnými funkcemi pro zpracování obrazu, které jsou nabízeny prostřednictvím aplikací Epson Scan a Document Capture Pro, řeší potřeby vertikálních trhů požadujících snadné skenování a konverzi dokumentů.

 • panelu síťového rozhraní může tento skener sdílet větší počet u...

Epson WorkForce DS-6500, skener A4,1200dpi,ADF

Skenery

Kromě toho podporuje jednofázové oboustranné skenování a detekci podání dvou listů. Produktivitu ještě více zvyšují funkce „skenování do“*1, obsažené v aplikaci Document Capture Pro.

 • Epson WorkForce DS-6500 zajišťuje efektivní a bezproblémové skenování.
 • Typ skeneru: plochý
 • Formát předlohy: A4
 • Skenovací rozlišení [dpi]: 1...

Epson WorkForce DS-50000N, skener A3

Skenery

Tento dokumentový skener formátu A3 vybavený velmi kvalitní technologií CCD a výkonnými funkcemi pro zpracování obrazu, které jsou nabízeny prostřednictvím aplikací Epson Scan a Document Capture Pro, řeší potřeby vertikálních trhů požadujících snadné skenování a konverzi dokumentů.

 • panelu síťového rozhraní může tento skener sdílet větší počet u...

Epson WorkForce DS-50000, A3

Skenery

Dokumentový skener formátu A3Tento dokumentový skener formátu A3 vybavený velmi kvalitní technologií CCD a výkonnými funkcemi pro zpracování obrazu, které jsou nabízeny prostřednictvím aplikací Epson Scan a Document Capture Pro, řeší potřeby vertikálních trhů požadujících snadné skenování a konverzi dokumentů.

Uspokojí vaše specifické požadavkyToto ...

Epson WorkForce DS-50000 (B11B204131)

Skenery

A3, stolní plochý barevný, rozlišení 600x600dpi, 48 bitová hloubka barev, rychlost skenování až 15 str./min. a 15 obr./min., technologie CCD, technologie ReadyScan LED, konektor USB 2.

...

Epson WorkForce DS

Skenery

Skener A4 s připojením k sítiTento síťový skener A4 splňuje požadavky společností, které hledají spolehlivý a flexibilní způsob snímání a převodu dokumentů za účelem jejich archivace a distribuce v elektronické podobě.

Uspokojí vaše specifické požadavkyEpson WorkForce DS-6500N zajišťuje efektivní a bezproblémové skenování. Je vybaven automatickým po...

Epson Perfection V750 Pro

Skenery

Skener Epson Perfection V700 Photo je ideální pro nadšence fotografování a pokročilé amatérské fotografy. Díky jedinečnému systému dvojitého objektivu Epson spojeného s technologiemi DIGITAL ICE™ nabízí výjimečnou kvalitu skenování filmů a fotografií.

...

Epson skener WorkForce DS-860

Skenery

Výkon a produktivitaTento skener se vyznačuje kompaktními rozměry a vysokými rychlostmi skenování až 65 str./min nebo 130 obr./min dokonce v kvalitě 300 dpi barevně. To v kombinaci s hardwarovou kompresí JPEG předurčuje tento skener pro rychlé zpracování objemných úloh. Technologie ReadyScan, kterou je skener vybaven, zaručuje, že produkt neobsahuje rtuť ...

Epson WorkForce DS-50000N (B11B204131BT)

Skenery

Dokumentový skener formátu A3Tento dokumentový skener formátu A3 vybavený velmi kvalitní technologií CCD a výkonnými funkcemi pro zpracování obrazu, které jsou nabízeny prostřednictvím aplikací Epson Scan a Document Capture Pro, řeší potřeby vertikálních trhů požadujících snadné skenování a konverzi dokumentů. Prostřednictvím integrovaného panelu síťového...

Epson WorkForce DS-60000N, A3

Skenery

 • http://www.epson.cz/cz/cs/viewcon/corporatesite/products/mainunits/specs/11456
 • B11B204231BT
 • Technologie
 • Typ skeneru
...

Epson WorkForce DS-7500, skener A4,1200dpi,ADF

Skenery

Epson WorkForce DS-7500 se rychle a efektivně vypořádá i s velkými dávkami dokumentů. Tento skener zajišťuje efektivní a bezproblémové skenování. Je vybaven automatickým podavačem dokumentů (ADF) s kapacitou 100 listů a dokáže naskenovat až 40 stran nebo 80 obrazů za minutu. Kromě toho podporuje jednofázové oboustranné skenování a detekci podání dvou list...

Epson WorkForce DS-7500N, A4

Skenery

Vysokorychlostní síťový skener A4Tento síťový skener dokumentů byl navržen tak, aby jej bylo možné bez problémů integrovat do systémů pro správu dokumentů. Postará se o to, aby i náročné a objemné úlohy byly zpracovány rychle, efektivně a pohodlně.

Uspokojí vaše specifické požadavkyEpson WorkForce DS-7500N se rychle a efektivně vypořádá i s velkými ...