Card 90 Day

Staňte se členem služby PlayStation Plus a užijte si množství her a obsahu z obchodu PlayStation Store, plus exkluzivní přístup do prémiových funkcí služby PlayStation Network.PlayStation Plus je služba, která rozšiřuje Váš stávající PlayStation Network účet. Pokud se stanete členem služby PlayStation Plus, získáte přístup k prémiovým herním funkcí... Více

Porovnat ceny  od 365  v 11 obchodech

Popis zboží Card 90 Day

Staňte se členem služby PlayStation Plus a užijte si množství her a obsahu z obchodu PlayStation Store, plus exkluzivní přístup do prémiových funkcí služby PlayStation Network.

PlayStation Plus je služba, která rozšiřuje Váš stávající PlayStation Network účet. Pokud se stanete členem služby PlayStation Plus, získáte přístup k prémiovým herním funkcím a speciálním nabídkám přes PlayStation Store.

PlayStation Plus obsahuje prvotřídní herní funkce, jako je například Full Game Trial, nebo Automatic Update, který Vám umožňuje automaticky synchronizovat trofeje, dostávat nejnovější systémové aktualizace, stahovat herní aktualizace a další. PlayStation Plus také obsahuje speciální nabídky pro obchod PlayStation Store, jako jsou hry ke stažení, slevy, dřívější přístup k demum a beta verzím a dalšímu exkluzivnímu obsahu.

Herní a speciální nabídky služby PlayStation Plus obsahují PlayStation Network hry , Minis a PS One klasiky , herní rozšíření , prémiových avatarů a dynamické motivy ke stažení každý měsíc . Jako čle také získáte exkluzivní PlayStation Store slevy a dřívější/exkluzivní přístup k vybraným demum a beta verzím her.

Funkce Full Game Trial Vám umožňuje stáhnout si plnou verzi hry a zahrát si ji bez dodatečných nákladů po omezenou dobu . Váš postup ve hře je uložen a trofeje , které získáte se odemknou pokud si po zkušební době zakoupíte plnou verzi hry . Délka hraní a doba platnosti po stažení se mění podle dané hry a jsou upřesněny v době stahování .

Card 90 Day

Po uplynutí dané zkušební doby není již dána hra k dispozici na hraní . Chcete-li ve hře pokračovat , musíte si zakoupit plnou verzi hry . Váš postup z Full Game Trial je uložen a všechny trofeje , které jste získali během zkušební doby se odemknou po zakoupení .

Služba PlayStation Plus má nyní ještě větší hodnotu díky obrovskému výběru digitálních a výhradně stahovatelných verzí populárních Blu-ray titulů, které jsou pro členy k dispozici bez dodatečných nákladů . PlayStation Plus nabízí vždy minimálně 10 her ke stažení a více než 45 her každý rok jako součást předplatného .

Vyzkoušejte si před nákupem vybrané PlayStation Network a Blu-ray tituly během zkušební doby.

Získej nejnovější aktualizace systémového softwaru konzoly PlayStation 3 a všechny herní aktualizace bez toho, abyste museli byť jen hnout prstem . Můžete se také těšit na funkci Trophy Auto Sync a díky vylepšené funkci Online Game Save si můžete vybrat, jaké herní data chcete automaticky ukládat v síti PlayStation Network .

Uložte si bez námahy až 150MB záložních herních pozic a přistupujte k nim iz jiných konzol PlayStation 3 .

Další popis produktu Card 90 Day

PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store.

Každý měsíc exkluzivní přístup k síti PSN, hrám minis a hrám pro systém PS one.

Exkluzivní přístup k prémiovým avatarům a dynamickým tématům.

Mezi prvními a přednostně získáte přístup k ukázkám her a zkušebním beta verzím.

PS3 si můžete nastavit tak, aby automaticky stahoval system software (systémový software), aktualizace her, a dokonce ukázky nových her přímo do systému PS3.

  • HRAJ ON LINE NA PLAYSTATION 4
  • - ZÍSKEJ AŽ 60 HER ROČNĚ V RÁMCI ČLENSTVÍ
  • PS PLUS Tam, kde jsou všichni hráči.
  • Každý měsíc exkluzivní slevy v obchodě PlayStation Store.
  • Registrace do služby PlayStation Plus

Obsah a druhy služeb dostupné členům služby PlayStation Plus se liší podle zemí či oblastí, kde mají registrovaný Sony Entertainment Network account (účet sítě PlayStation Network). Podrobnosti se dozvíte na adrese eu.playstation.com/playstationplus.

Podrobnosti o funkci automatické aktualizace najdete v průvodci Aktualizujte svůj systém PS3 pomocí funkce Automatického stahování.

PlayStation Plus si můžete zakoupit v obchodě PlayStation Store stejně, jako si kupujete obsah. Po zakoupení členství se vám v nabídce rozhraní XMB™ (XrossMediaBar) vedle vašeho avatara zobrazí ikona PlayStation®Plus.

Jiný popis produktu

PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store.

  • ZÍSKEJ AŽ 60 HER ROČNĚ V RÁMCI ČLENSTVÍ
  • Co je PlayStation Plus?
  • Každý měsíc exkluzivní p