PlayStation Live Cards 1000Kč

Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home.Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation®a PSP™ (PlayStation®Portable) z on-line nabídky služby PlayStation®Network. Díky kartám pro... Více

Porovnat ceny  od 979  v 6 obchodech

Popis zboží PlayStation Live Cards 1000Kč

Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home.

Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation®a PSP™ (PlayStation®Portable) z on-line nabídky služby PlayStation®Network. Díky kartám pro PlayStation®Network může každý využít výhod služby PlayStation®Store i bez platební karty. Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar® ze služby SingStore® nebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation®Home.

PlayStation Live Cards 1000Kč
  • Pořízení a použití karet pro PlayStation®Network je opravdu jednoduché.
  • 1. Přihlásit se na PlayStation®Network.
  • 2. Navštívit obchod PlayStation®Store, zvolit 'Redeem Codes' a zadat kód.
  • 3. A je to! Ihned můžete vložené peníze utrácet, za cokoliv si budete přát

Další popis produktu PlayStation Live Cards 1000Kč

Sony PlayStation - Network Card 1000 Kč - tato karta umožňuje nabití peněženky PlayStation za účelem nákupu položek v obchodě PlayStation Store uživateli, který vlastní účet v síti PlayStation Network registrovaný v České Republice.

Otevřete si účet v síti PlayStation Network nebo použijte stávající účet. 2. Navštivte obchod PlayStation Store prostřednictvím systému PlayStation 4, PlayStation 3, PSP nebo Media Go pro PSP v počítači. 3. V horní části obchodu vyberte ikonu Redeem Codes - Načíst kódy. 4. Zadejte 12ciferný promo kód z dolní části karty a vyberte tlačítko Continue - pokračovat. 5.

Jiný popis produktu

Zí­ská tak pří­stup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisí­ci skvělých a inovativní­ch titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní­ poří­zení­ exkluzivní­ch her, nových pí­sní­ pro SingStar® ze služby SingStore® nebo oblečení­, doplŠˆků i apartmá do virtuální­ho světa PlayStation®Home. Poří­zení­ a použití­ karet pro PlayStation®Network je opravdu jednoduché. Přihlásit se na PlayStation®Network.2.