PS3 Dualshock Wireless Controller RED

Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3 pro systém PlayStation 3 nabízí dokonale přirozené zážitky ze hry, vycházející z tlačítek citlivých na tlak a použití vysoce citlivé technologie snímání pohybu SIXAXIS.Když uživatel cítí vibrace přímo ve svých rukou, je každý úder, náraz nebo výbuch daleko realističtější. Ovladač dokáže dokonce zjišťovat přirozený pohyb,... Více

Porovnat ceny  od 1 140  v 5 obchodech

Popis zboží PS3 Dualshock Wireless Controller RED

Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3 pro systém PlayStation 3 nabízí dokonale přirozené zážitky ze hry, vycházející z tlačítek citlivých na tlak a použití vysoce citlivé technologie snímání pohybu SIXAXIS.Když uživatel cítí vibrace přímo ve svých rukou, je každý úder, náraz nebo výbuch daleko realističtější. Ovladač dokáže dokonce zjišťovat přirozený pohyb, takže funguje jako přirozené prodloužení těla uživatele a zajišťuje interaktivní hraní v reálném čase a s vysokou přesností.Ovladač DUALSHOCK 3 využívá k bezdrátovému hraní technologii Bluetooth a při připojení kabelu USB ovladače k systému PlayStation 3 se ovladač pomocí kabelu automaticky nabíjí.Tlačítka citlivá na tlak reagují na každou akci. Každý náraz ucítíte, jako byste byli přímo ve hře. Technologie snímání pohybu SIXAXIS sleduje každý váš pohyb. K bezdrátovému hraní využívá technologii Bluetooth.

PS3 Dualshock Wireless Controller RED

Další popis produktu PS3 Dualshock Wireless Controller RED

DUALSHOCK je jedinym bezdratovym ovladacem s rozhranim Bluetooth®, ktery v sobe spojuje vibracni funkci a funkci ovladacu rady SIXAXIS™. Diky tomu bude vas zazitek z hrani mnohem intenzivnejsi, intuitivnejsi a realistictejsi.