Suunto Ambit2 S Red

Suunto Ambit2 S jsou navrženy tak, aby rozvíjely vaši vášeň pro sport. Nejnovější GPS v lehkém a elegantním designu s pokročilými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a další sporty. Do hodinek lze přidávat nové funkce pomocí tisíců dostupných Suunto aplikací. Předveďte to nejlepší, co ve vás je - kdykoliv a kdekoliv. - Nové Ambit2 S jsou lehké a... Více

Porovnat ceny  od 7 649  v 4 obchodech

Popis zboží Suunto Ambit2 S Red

Suunto Ambit2 S jsou navrženy tak, aby rozvíjely vaši vášeň pro sport. Nejnovější GPS v lehkém a elegantním designu s pokročilými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a další sporty. Do hodinek lze přidávat nové funkce pomocí tisíců dostupných Suunto aplikací. Předveďte to nejlepší, co ve vás je - kdykoliv a kdekoliv. - Nové Ambit2 S jsou lehké a elegantní hodinky pro sportovce s pokročilými funkcemi pro běh , jízdu na kole , plavání a další sporty .

Suunto Ambit2 S Red

S nabízí komplexní plaveckou analýzu , která zahrnuje tempo , vzdálenost , automatické intervaly , rychlost záběrů plavání a plavecký čas vztahující se k různým délkám bazénu.

Suunto Ambit2 použijí . Ideální pro nahrávání triatlonu nebo multisportovního tréninku .

Další popis produktu Suunto Ambit2 S Red

Suunto Ambit2 S Red je sporttester s GPS systémem a monitorem srdeční frekvence navržen pro sportovce. Obsahují všechny nezbytné funkce a vlastnosti, které jsou potřebné pro cyklistiku, běh, plavání a jiné sporty. - Nové Ambit2 S jsou lehké a elegantní hodinky pro sportovce s pokročilými funkcemi pro běh , jízdu na kole , plavání a další sporty .

Ambit2 S nabízí komplexní plaveckou analýzu , která zahrnuje tempo , vzdálenost , automatické intervaly , rychlost záběrů plavání a plavecký čas vztahující se k různým délkám bazénu.