Baterie a adaptéry HP

Dnes vám nabízíme 466 produktů v kategorii Baterie a adaptéry - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP 90W Smart AC Adapter

Baterie a adaptéry

S inteligentním síťovým adaptérem HP 90 W Smart zajistíte svému notebooku HP optimální přívod proudu a ochráníte jej před kolísáním přívodního napájení. Nyní s novým pravoúhlým (90°) konektorem, který snižuje namáhání kabelu, a s volitelným hardwarovým klíčem pro přechod z konektoru 4,5 mm na 7,4 mm. V podobě náhradního nebo záložního adaptéru – buďte při...

HP OD06XL Long Life Notebook Battery

Baterie a adaptéry

Baterie HP OD06XL Long Life je doplňková nebo náhradní baterie pro tablet HP EliteBook Revolve.

Noste ji jako záložní baterii ke své primární baterii, abyste se zbavili obtěžující potřeby častého hledání místa k nabíjení. Získejte pocit bezpečí s tříletou omezenou zárukou. Další podpora je k dispozici (pouze v Severní Americe) nonstop po telefonu a ...

HP RA04 Notebook Battery

Baterie a adaptéry

Baterie pro notebook HP RA04 je standardní náhradní baterie za originální baterii pro notebook HP určenou pro počítače HP 430 G1Notebook pro rok 2013 (prodává se samostatně).

Tato baterie je ekonomickou volbou, když potřebujete náhradní baterii nebo když chcete mít záložní baterii. Baterie pro notebook HP RA04 má jednoletou omezenou záruku s výměnou...

HP CC06XL Long Life Notebook Battery

Baterie a adaptéry

HP s kapacitou 55Wh a prodlouženou dobou životnosti Vám umožní s notebookem pracovat déle než při použití standardních baterií. Konstrukce obsahuje izolační bezpečnostní fólii kolem článků baterie, ohnivzdorný kryt, stěny bránící kontaktu článků s deskou plošných spojů a interní spoje, které byly navrženy pro ochranu před přiskřípnutím a možnými zkraty.

HP 90W Slim Combo

Baterie a adaptéry

Kombinovaný adaptér napájení HP Smart (90 W, do auta i letadla) nabízí široké možnosti použití v práci, doma nebo v automobilu. Pomocí přepínače režimu nabíjení vyberte správné napětí, které zajistí kvalitní a spolehlivé napájení v letadle.

...

HP 2700 Ultra-Slim Battery

Baterie a adaptéry

Zůstaňte produktivní během klientovy nebo zákazníkovy návštěvy, dokončete prezentaci během mezinárodního letu a poté se posaďte a sledujte svůj oblíbený film.

  • HP náhradní baterie pro notebooky, 6 - článková
  • Notebook HP Compaq 2710p
  • Notebook HP EliteBook 2730
...

HP Pavilion DV2000 4400mAh Li-Ion 10,8V

Baterie a adaptéry

Akumulátory do notebooků značky Whitenergy jsou vyhotovené z článků vysoké kvality značky. Díky tomu je možné od nich očekávat vysoký výkon a delší čas použitelnosti bez značných ztrát kapacity.

Producent poskytuje na baterie do notebooku značky Whitenergy 12 – měsíční záruku. Táto záruka garantuje, že v případě abnormálního opotřebování akumulátoru...

HP 45W Smart AC Adapter 4.5mm

Baterie a adaptéry

Buďte produktivní po celý den a mějte při ruce záložní napájecí adaptér, konkrétně lehký a univerzální HP 45 W Smart.

Spolehněte se na kompatibilitu s nejnovějšími i staršími zařízeními. Konektor 4,5 mm je určen pro rozvíjející se menší tvarové faktory, zatímco přiložený kabel s konektorem 7,4 mm umožňuje nabíjet zařízení starších platforem.Získejte...

HP VH08XL Long Life Notebook Battery

Baterie a adaptéry

Baterie HP s dlouhou životností (až tři roky) zvyšuje v porovnání se standardními řešeními produktivitu. Je nabízena s tříletou zárukou (jako první na trhu), což pomáhá snižovat náklady na vlastnictví.

Nižší celkový objem odpadu z baterií, protože se snižuje jejich spotřeba během životnosti notebooku.

  • Pro použití v HP Mobilní pracovní sta...

HP CO06XL Notebook Battery

Baterie a adaptéry

Tuto baterii s dlouhou životností používejte navíc k primární baterii notebooku, aby déle fungoval v kanceláři i mimo ni.

Nabíjejte baterii, když se nepoužívá, pomocí dodaného nabíjecího hardwarového klíče, který se snadno připojí k inteligentnímu napájecímu adaptéru jakéhokoli notebooku HP.

Na výměnu dílu se vztahuje až tříletá1 omezená záruk...

HP 90W with USB Universal Adapter EURO

Baterie a adaptéry

Adaptér lze použít prakticky se všemi přenosnými počítači a také k nabití vašeho tabletu. Tento univerzální adaptér byl testován prakticky se všemi přenosnými počítači a je ideální jako náhradní nebo cestovní adaptér. Navíc je vybaven integrovaným portem USB pro současné nabíjení přenosného počítače, přehrávače médií, telefonu nebo tabletu. Podpora někol...

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.