Pouzdra pro tablet a čtečky e-knih HP

Dnes vám nabízíme 5 produktů v kategorii Pouzdra pro tablet a čtečky e-knih - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP ElitePad Case (H4R88AA)

Pouzdra pro tablet a čtečky e-knih

Vytříbenost. Trvanlivost. Ochrana zaručena. Noste svůj HP ElitePad v manažerském obalu, který lze využít i jako stojan na stůl nebo na jiné pracovní místo. •Stylový a masivní obal obepne HP ElitePad, abyste jej mohli snadno nosit v ruce nebo uložit do velké tašky.

...

HP ElitePad Rugged Case G2

Pouzdra pro tablet a čtečky e-knih

  • HP uvádí obal pro tablet HP Elitepad
  • Rozměry: 275.85 x 192.71 x 22.95 mm
  • Váha: 600
...

  • 1

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.