Skenery HP

Dnes vám nabízíme 36 produktů v kategorii Skenery - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP ScanJet N9120/ A3

Skenery

Integrujte tento plochý skener 297 x 431 mm do své kanceláře. Pomocí softwaru HP Smart Document Scan vytvářejte vlastní profily pracovních toků a spolehlivě skenujte rychlostí až 50 str./min a 100 obr./min1. Využijte automatický podavač dokumentů na 200 listů pro velké úlohy skenování.

  • HP Scanjet Enterprise Flow N9120 Flatbed Scanner
  • Ty...

HP Scanjet Enterprise 9000

Skenery

Díky snadnému a spolehlivému skenování můžete zvýšit svou produktivitu, zdokonalit pracovní proces a zároveň dosáhnout vysoce kvalitních výsledků. Tento skener s podáváním listů ve formátu A3 lze použít jako samostatné řešení anebo jej jednoduše integrovat do existujícího systému správy dokumentů. Rychlé a spolehlivé skenování s podáváním dokumentů ve fo...

HP Scanjet Enterprise Flow 5000 s2

Skenery

Opusťte workflow na bázi papírových dokumentů. Zlepšete efektivitu kanceláře prostřednictvím rychlého, intuitivního skenování, které přemění papírové kopie na užitečná digitální data. Spolehněte se na zřetelné, čitelné výsledky z kompaktního skeneru navrženého pro zlepšení spolupráce.

...

HP scanjet N6350 /A4

Skenery

HP Scanjet N6350 Networked Document Flatbed Scanner je všestranným zařízením navrženým pro kanceláře a malé pracovní týmy, které si přejí zlepšit produktivitu sdílením pokročilých funkcí snímání dokumentů a informačních archivních nástrojů po síti.

Ethernet, není třeba žádná znalost IT. Snadné sdílení a odesílání digitálních souborů přímo ze skeneru...

HP Scanjet Enterprise Flow 7000 s2 Document Scanner

Skenery

Zvyšte svou výkonnost a zjednodušte pracovní toky pomocí rychlého, spolehlivého skeneru. Kompaktní zařízení s malým půdorysem určené pro připojení k počítači šetří energii a zároveň produkuje konzistentní, vysoce kvalitní obrázky v černobílém provedení, v odstínech šedi a v barevném provedení.

Ideální pro zlepšení pracovních toků a správy dokumentů ...

HP ScanJet 7000s2 - L2730A#B19

Skenery

Rychlý a spolehlivý skener automatickým podavačem dokumentů pro kanceláře a podnikové využití.

...

HP ScanJet 9000 /A3

Skenery

Díky snadnému a spolehlivému skenování můžete zvýšit svou produktivitu, zdokonalit pracovní proces a zároveň dosáhnout vysoce kvalitních výsledků. Tento skener s podáváním listů ve formátu A3 lze použít jako samostatné řešení anebo jej jednoduše integrovat do existujícího systému správy dokumentů.

...

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.