Switche HP

Dnes vám nabízíme 472 produktů v kategorii Switche - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP 2920-48G-POE+ Switch

Switche

HP 2920-24G a 2920-24G-PoE + s 24 porty 10/100/1000 a přepínače HP 2920-48G a 2920-48G-PoE + s přepínačem 48 10/100 / 1000 portů. Každý switch má čtyři duální porty pro připojení 10/100/1000 nebo SFP. Řada přepínačů 2920 navíc podporuje až čtyři volitelné porty 10 Gigabit Ethernet (SFP + a / nebo 10 GBASE-T), stejně jako modul pro ukládání do dvou portů.<...

HP A7510 Switch Chassis JD238B

Switche

The HP A7500 Switch Series comprises 10 Gigabit modular core switches designed for the requirements of enterprise data center applications.

...

HP 3600-24 v2 EI Switch JG299A

Switche

  • - L3 Advanced switch s pokročilým managementem
  • - Montáž do 19“ racku
  • - Doživotní záruka
  • Charakteristika
  • Quality of Service (QoS)
...

HP 2620 48 PoE

Switche

Switchů HPE 2620 se skládá z pěti přepínačů s konektorem 10/100. Přepínač HPE 2620-24 má design bez ventilátoru pro tichý provoz, takže je vhodný pro nasazení v otevřených prostorech. Modely 2620-24-PPoE +, 2620-24-PoE + a 2620-48-PoE + jsou Switche kompatibilní s IEEE 802.3af a IEEE 802.3at, které poskytují až 30 W na napájený port.

...

HP 5900AF 48XG 4QSFP

Switche

HPE FlexFabric 5900 je řada vysoce výkonných přepínačů s vysokou hustotou, velice nízkou odezvou a top-of-rack (ToR)přepínači, která je součástí HPE FlexFabric společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE) FlexNetwork.

...

HP 20 port GT PoE+/4-port SFP v2 zl Mod

Switche

  • HP 20-port Gig-T PoE+ / 4-port SFP v2 zl Module (J9535A)
  • 4 open mini-GBIC (SFP) slots
  • Media Type: Auto-MDIX
  • Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only
  • Dimensions: 10.3(d) x 8.13(w) x 1.75(h) in. (26.16 x 20.65 x 4.45 cm)
  • Weight: 2.1 lb. (0.95 kg)
...

HP ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic

Switche

An X2 form-factor transceiver that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

  • HP X131 10G X2 SC LR Transceiver (J8437A)
  • 1 SC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-LR)
  • Duplex: full only
  • Connectivity
  • Connector type: SC
  • Wavelength: 1310 nm

HP 4 Port E1-IMA FIC

Switche

  • Application/Usage: Data Networking
  • Interfaces/Ports: 4 x E1 WAN
  • Interfaces/Ports Details: 4 x E1 Network WAN
  • Compatibility: 3Com Multi Services Routers
  • HP A-MSR50 Serie
...

HP 24 port Gig-T v2 zl Module

Switche

  • HP 24-port Gig-T v2 zl Module (J9550A)
  • Media Type: Auto-MDIX
  • Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only
  • Dimensions: 10.3(d) x 8.13(w) x 1.75(h) in. (26.16 x 20.65 x 4.45 cm)
  • Weight: 2.0 lb. (0.98 kg)
  • Cable type: 1000BASE-T: Category 5 (5E or better recommended), 100 ? different
...

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.