Zapékací jednotky HP

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Zapékací jednotky - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP Q3985A

Zapékací jednotky

Inteligentní tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 5500 nabízí vynikající kvalitu tisku a spolehlivý provoz pro rychlý barevný tisk profesionální kvality.

...

HP Q7503A, fixační jednotka

Zapékací jednotky

Brilantní nápady si zaslouží brilantní barvy nového toneru HP ColorSphere• Toner HP ColorSphere urychluje a usnadňuje tisk, budete tedy produktivnější• Bezproblémové, spolehlivé a konzistentní výsledky šetří váš čas a poskytují skutečnou hodnotuRychlé, snadné a dokonalé výsledky. Nový toner HP ColorSphere je sladěn s tiskovým systémem a poskytuje optimáln...

  • 1

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.