Záznamová média HP

Dnes vám nabízíme 25 produktů v kategorii Záznamová média - HP. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

HP 1TB 2 5 quot 7200rpm SATA 655710 B21

Záznamová média

  • Kapacita pevného disku (v GB): 1 000,
  • Rychlost otáček (v RPM): 7 200,
  • Rozhraní: SATA,
  • Formát: 2.5",
  • Hot-plug HDD: An
...

HP 1TB 6G SAS 7200rpm 3 5 quot DP MDL 507614 B21

Záznamová média

OverviewSerial Attached SCSI (SAS) provides a superior storage solution. With some storage requirements escalating and others becoming more complex, factors such as flexibility, performance, increased reliability, greater density, security, scalability and accessibility are more critical than ever. Today\'s organizations consist of different kinds of envi...

HP 1TB SATA QK555AA

Záznamová média

Velkokapacitní disky vám umožní maximalizovat výkon firemních počítačů HP a splnit náročné požadavky na úložiště. TB, 500 GB** a 2,5\", 10 000 ot./min – 250 GB** a 500 GB.** • Získejte technologii příští generace se zlepšeným prouděním vzduchu pro chlazení systému, větší šířkou pásma a celkovou integritou dat. Zvyšte přenosovou rychlost až na 6 Gb za seku...

HP Q2007A

Záznamová média

HP Ultrium 3 RW. Každé balení štítků obsahuje 100 štítků na datové pásky a 10 štítků na čisticí pásky. Sady štítků HP s čárovými kódy poskytují snadno použitelné řešení potíží s označováním štítky s čárovými kódy.

...

HP 1TB SATA 7200rpm LQ037AA

Záznamová média

Disky SATA s rychlostí 7 200 ot./min. jsou naší standardní volbou širokopásmového ukládání na pevné disky; většina modelů pracovních stanic je k dispozici také s vysoce výkonnými disky s rychlostí 10 000 ot./min.

...

HP Super DLT II

Záznamová média

Sady štítků HP s čárovými kódy poskytují snadno použitelné řešení potíží s označováním štítky s čárovými kódy. Sady štítků HP byly důkladně testovány k zaručení výkonnosti a spolehlivosti.

...

HP Ultrium 4 páska

Záznamová média

Kapacita 1,6 TB a přenosová rychlost 240 MB/s. Hladší základní vrstva a menší magnetické částice umožňují zaznamenat více dat do stejného prostoru na pásce. Zvýšené rozpětí mezi ukazatelem EWEOM (Early Warning End of Media) a EOM (End of Media). Společnost HP zaručuje u datových pásek Ultrium 1,6 TB RW až 30 let archivační životnosti anebo 260 kompletních...

HP Ultrium 6 páska

Záznamová média

C7976A HP LTO Ultrium média 6 nabízí nejlepší výkon ze všech páskových technologií.

...

HP Ultrium 3 páska

Záznamová média

Třetí generace datových pásek HP Ultrium 3 800 GB RW nabízí nejvyšší kapacitu a nejvýhodnější náklady na GB ze všech dostupných páskových technologií.

...

HP

Hewlett-Packard je nadnárodní společnost s působností téměř ve všech zemích světa, která se specializuje na vývoj a výrobu informačních technologií. Společnost sídlí v Palo Altu v Kalifornii, kde byla v roce 1934 založena čerstvými absolventy Standfordské univerzity- Billem Hewlettem a Davidem Packardem. Oficiálně značka vznikla roku 1939 a o jejím názvu, tedy pořadí jmen zakladatelů, rozhodl hod korunou. Zpočátku nebyla výroba společnosti nijak zaměřena – většinou šlo o elektronické produkty pro zemědělství a průmysl, později o elektronické měřící a testovací přístroje. Velký úspěch společnosti přinesl revoluční audiooscilátor 200A, jehož odběratelem bylo například studio Walt Disney. V současnosti je Hewlett-Packard nejprestižnější značkou v oblasti výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a IT služeb se silnou pozicí na globálním trhu.