CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30 ml

Klíčovou složkou produktů jsou bioaktivní látky extrahovaného konopného oleje, které ve vyvážené kombinaci s dalšími farmaceutickými součástmi (retinol, kyselina azelaová, síra) vytvářejí velmi účinný komplex, který v kůži přímo ovlivňuje procesy vzniku akné.Vysoce účinný přípravek, určený pro denní ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pro... Více

Porovnat ceny  od 149  v 7 obchodech

Popis zboží CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30 ml

Klíčovou složkou produktů jsou bioaktivní látky extrahovaného konopného oleje, které ve vyvážené kombinaci s dalšími farmaceutickými součástmi (retinol, kyselina azelaová, síra) vytvářejí velmi účinný komplex, který v kůži přímo ovlivňuje procesy vzniku akné.

Vysoce účinný přípravek, určený pro denní ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže a mají výrazné antikomedogenní vlastnosti (zamezují ucpávání vývodů mazových žláz). Komplex bioaktivních látek ovlivňuje nadměrné rohovatění buněk, v případě vzniklých komedomů zabraňuje rozvoji akutního zánětu (hnisavého pupínku) a napomáhá ucpaný folikul uvolňovat. Krém upravuje i tmavé skvrny (hyperpigmentaci) na pleti, které vznikají po zhojení těžších projevů akné, kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí; je vhodným podkladem i pod make-up.

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30 ml
  • Denní ošetření při akné. -
  • CutisHelp AKNÉ konopný krém denní – 30 ml
  • 1/ čištění pleti
  • 2/ aplikace krémů
  • Zdroj: http://cutishelp.co

Doporučujeme bezprostředně nekombinovat aplikace produktů CutisHelp s dalším kosmetickým nebo léčebným prostředkem, neboť působení extrahovaného konopného oleje zesiluje účinek všech látek takového preparátu. Vlivem konkrétní odrůdy konopného semene se jednotlivé šarže krémů mohou lišit zbarvením vzhledem k přirozeným vlastnostem extrahovaného konopného oleje. Složení všech produktů CutisHelp odpovídá farmaceutickým zvyklostem; přípravky jsou nezávisle testovány Státním zdravotním ústavem v Praze a neobsahují žádné nepřirozené konzervační látky (např. parabeny). Není doporučeno nosit po aplikaci nočního krému šperky na bázi stříbra; v přípravku obsažená síra může vlivem neškodné přírodní chemické reakce způsobit jejich zčernání.

Další popis produktu CutisHelp AKNÉ konopný krém denní 30 ml

Vysoce účinný přípravek, určený pro denní ošetření pleti při akné, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže a mají výrazné antikomedogenní vlastnosti zamezují ucpávání vývodů mazových žláz. Komplex bioaktivních látek ovlivňuje nadměrné rohovatění buněk, v případě vzniklých komedomů zabraňuje rozvoji akutního zánětu hnisavého pupínku a napomáhá ucpaný folikul uvolňovat. Krém upravuje i tmavé skvrny hyperpigmentaci na pleti, které vznikají po zhojení těžších projevů akné, kůži zároveň intenzivně hydratuje a poskytuje jí nezbytné výživné látky pro zajištění zdravého vzhledu a funkcí; je vhodným podkladem i pod make-up.

Jiný popis produktu

CutisHelp AKNÉ konopný krém denní, jehož aktivní složky pronikají hluboko do kůže a mají výrazné antikomedogenní vlastnosti.