Pouzdra k mobilním telefonům LG

Dnes vám nabízíme 54 produktů v kategorii Pouzdra k mobilním telefonům - LG. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

LG D605 Optimus L9 II Jekod bílé včetně screen protectoru

Pouzdra k mobilním telefonům

Obal z fialového kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben přímo pro mobilní telefon LG D605 Optimus L9 II. Pouzdro mírně přesahuje přes okraje displeje, při pádu ho tedy částečně chrání.Obal má otvory na konektory a fotoaparát. Mobil nemusíte z pouzdra při používání vyndávat.

...

LG QuickCircle pouzdro CCF-550 pro LG D290n L Fino White

Pouzdra k mobilním telefonům

Luxusní originální flipové pouzdro s oknem pro mobilní telefon LG L Fino v bílé barvě, má praktické s-view okénko, které šetří Váš čas i energii Vašeho telefonu. Pokud je telefon uvnitř krytu a zobrazí se upozornění, nemusíte pouzdro otevírat, ale můžete telefon ovládat snadno přes okno. S-view okno je velmi chytré a pokud se uvnitř pouzdra Váš mobil rozs...

LG P710 Optimus L7 II Jekod černé včetně screen protectoru

Pouzdra k mobilním telefonům

Obal z červeného kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben přímo pro mobilní telefon LG P710 Optimus L7 II. Pouzdro mírně přesahuje přes okraje displeje, částečně ho tedy při pádu chrání.Obal má otvory na konektory a fotoaparát. Mobil nemusíte z pouzdra při používání vyndávat.

...

LG P920 Optimus 3D pevný s otvorem

Pouzdra k mobilním telefonům

Obal z tmavého kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben přímo pro mobilní telefon LG P920 Optimus 3D. Pouzdro mírně přesahuje přes okraje displeje, částečně ho tedy při pádu chrání.Obal má otvory na konektory a fotoaparát. Mobil nemusíte z pouzdra při používání vyndávat.

...

LG P970 Optimus Black Jekod černé včetně screen protectoru

Pouzdra k mobilním telefonům

Obal z světlého velmi kvalitního gelového materiálu. Obal je vyroben pro LG P970 Optimus BLACK.

...