Apple iPad 16GB Wi-Fi

Převratný Retina displej Na Retina displeji iPadu vypadá vše skoro jako ve skutečnosti. Text je ostrý jako břitva. Barvy doslova září. Fotky a videa jsou bohaté na detail. To vše díky 3,1 miliónu pixelů. Je to nejlepší mobilní displej vůbec.Výkonný čip A6X Nový čip A6X v iPadu je až dvakrát rychlejší než čip A5X předchozí generace a podává až dvo... Více

Porovnat ceny  od 9 829  v 10 obchodech

Technické specifikace

Přední fotoaparát Ne
Rozlišení displeje 1 024 × 768 bodů
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Infraport
Jemnost displeje 132 PPI (2 699 bodů/cm2)
Rozměry 243 × 190 × 13,4 mm
Paměťová karta Ne
RAM 256 MB
Bluetooth 2.1
Uživatelská paměť 16 000 MB
NFC Ne
Fotoaparát ne 0 Mpx (0 × 0)
Úhlopříčka displeje 9,7" (148 × 197 mm)
Hmotnost 730 g
Procesor Apple A4 (1 000 MHz)
Baterie Li-Ion, 6 930 mAh
Operační systém Apple iPhone OS 3.2, upgrade na 5.1
GPS Ne
Dotykový displej kapacitní
LTE Ne
Hardwarová klávesnice Ne
Typ displeje IPS LCD

Popis zboží Apple iPad 16GB Wi-Fi

Převratný Retina displej Na Retina displeji iPadu vypadá vše skoro jako ve skutečnosti. Text je ostrý jako břitva. Barvy doslova září. Fotky a videa jsou bohaté na detail. To vše díky 3,1 miliónu pixelů. Je to nejlepší mobilní displej vůbec.

Výkonný čip A6X Nový čip A6X v iPadu je až dvakrát rychlejší než čip A5X předchozí generace a podává až dvojnásobný grafický výkon, aniž by tím trpěla výdrž baterie. I nejnáročnější aplikace tak běží plynule, reagují okamžitě a neskutečně realisticky.

Ultrarychlý bezdrát - navazujte spojení rychleji. Po celém světě. Nový iPad s Retina displejem je vybaven vyspělým Wi-Fi, které je až dvakrát rychlejší než v jakémkoli iPadu předchozí generace. A díky přístupu k většímu množství mobilních datových sítí po celém světě je rychlý ve všech směrech a na daleko více místech.

Přes 275000 aplikací Aplikace pro iPad jsou třída sama o sobě. Každá z nich - už 275 000 a denně přibývají další - je totiž navržena právě pro iPad. S aplikacemi prakticky ze všech kategorií se můžete zabavit při dojíždění, vyšperkovat prezentaci nebo ozvláštnit hodinu ve škole. Rovnou na iPadu.

Apple iPad 16GB Wi-Fi

Foťte 5megapixelové snímky 5megapixelový fotoaparát iSight je vybaven snímačem se zadním osvitem, který zachytí skvěle vypadající obrázky na slunci i při svíčkách. Při focení se z velkého Retina displeje stane krásný hledáček se spoustou prostoru pro kompozici snímku. Automatické zaostřování, zaostřování klepnutím a nastavení expozice klepnutím zaručí, že si každou fotku dáte za rámeček. A díky zabudovanému rozpoznávání tváří, které automaticky vyváží zaostření a expozici až mezi 10 tváří, je víc místa pro víc úsměvů.

 • Popis produktu: iPad s Retina Displejem - Stejně nádherný, 2x rychlejší.
 • Paměť: 16 GB
 • Výpočetní systém Dvoujádrový Apple A6X čip Čtyřjádrová grafická jednotka
 • Lokace WiFi Digitální kompas
 • Provedení Rozměry: 241,2 x 185,7 x 9,4 mm Hmotnost: 652 g Barva: Bílá

Nahrávejte HD video v plném rozlišení 1080p. Život dovede překvapit. Při čekání na vlak si čtete na iPadu a vtom si na nástupišti všimnete nadaného performera. Nebo si na gauči prohlížíte web a váš pes přiběhne v sukýnce vaší dcerky. Všechny tyto nepředvídatelné, krásné i zábavné okamžiky zachytíte fotoaparátem iSight v iPadu. V HD rozlišení 1080p, pochopitelně. A díky automatické stabilizaci videa nebude v nahrávce žádné drncání a chvění. A to je velká výhoda, když se smíchy popadáte za břicho.

Streamujte přes AirPlay. Všechny skvělé věci z iPadu - hudbu, fotky a videa - můžete přes Apple TV7 bezdrátově streamovat do HD televize a reproduktorů nebo do reproduktorů vybavených technologií AirPlay v síti Wi-Fi. Jediným klepnutím na ikonu AirPlay můžete celý dům rozeznít svou oblíbenou hudbou, udělat si filmový večer nebo promítnout své fotky. Pěkně ve velkém.

Výdrž baterie 10 hodin. iPad má Retina displej se 3,1 miliónu pixelů, vyspělý procesor i grafiku. A jaký to má vliv na výdrž baterie? Prakticky žádný. Stále můžete až 10 hodin číst, psát, sledovat, hrát, psát a tvořit, cokoli chcete.

Další popis produktu Apple iPad 16GB Wi-Fi

M7, Bluetooth 4.0, paměť 16 GB. Jeho velkou předností je Retina displej s úhlopříčkou 9,7 palců. Dvojnásobně vyšší grafický a výpočetní výkon je zajištěn čipem A7. S ním je všechno co děláte mnohem rychleji. Ultrarychlé bezdrátové připojení vás dostane rychle k věcem, které hledáte. iPad Air pomocí dvou antén a technologii MIMO dosáhne dvojnásobný výkon Wi-Fi a vše co budete chtít stáhnout nebo prohlédnout bude za okamžik dostupné. Stříbrné barevné provedení. iPad Air je tablet nové generace, která vyniká ještě menším a lehčím tělem. To však neubralo na jeho výkonu. Naopak nový iPad Air je ještě výkonnější a rychlejší. A s pomocí integrovaného čipu A7, zdokonaleného bezdrátového připojení a množství aplikací dokážete mnoho víc, než jste si mysleli. dokonalý design Společnost Apple je známá zařízeními s krásně propracovaným designem. Takovým kouskem je i tento tablet s tenkým ale přesto pevným hliníkový tělem. Oproti iPadu předchozí generace byl o čtvrtinu zmenšený objem. Také je o 28% lehčí, váží jen 0,5kg, ale zato přeplněný aplikacemi, rychlý a výkonnější.

Retina displej Velmi důležitou součástí tabletu iPad Air je jeho skvělý displej. Dokonalý Retina displej je dominantou tabletu, byl ponechán jen tenoučký rámeček, takže uvidíte ještě více av dokonalé kvalitě. Díky rozlišení 2048 × 1536 s více než 3,1 milionem pixelů je zaručen ostrý obraz, na kterém bude každý detail dokonale jasný. Úhlopříčka displeje je krásných 9,7 palců. procesor A7 Osazení novým čipem A7 přináší do iPadu 64bitovou architekturu, jaká byla dosud známa jen u stolních počítačů. Díky tomu je zajištěn dvojitý výkon. Aplikace jsou rychlejší, svižnější, hry běží přirozenější a plynule. Čip A7 je nejen výkonný ale i úspornější, tak se nemusíte obávat, že se vám váš iPad Air vybije. Na baterii totiž vydrží až 10 hodin. Koprocesor M7 vyhodnocuje pohyby iPadu Air pomocí dat z akcelerometru, gyroskopu a kompasu.

Rychlé bezdrátové připojení iPad nabídne velmi rychlé bezdrátové připojení. Rychlost stahování je díky dvoupásmové (2,4 GHz a 5 GHz) Wi Fi 802.11na technologii MIMO až 300 Mb / s. Nic vám nebude stát v cestě k rychlému stažení hudby, filmů, prohlížení webu či sdílených fotek a dokumentů přes airdrop.

Operační systém iOS 7. iOS 7 navržen pro iPad Air je nyní ještě propracovanější, s novým designem, dokonalou funkčností a novými funkcemi jako chytřejší multitasking, airdrop a Ovládací centrum.

Apple iPad 16GB Wi-Fi

Jiný popis produktu

Jakmile iPad s Retina displejem vezmete do ruky, vše je jasné. Svých fotografií se dotýkáte přímo, knihami listujete, na klavír hrajete. Nic nevstupuje mezi vás a to, co máte rádi. Stavební kameny iPadu – displej, procesor, kamery, bezdrátové připojení – spolu dokonale spolupracují a vytvářejí nejlepší možný zážitek. iPad s nimi dokáže daleko víc, než byste mysleli.

Nejlepší displej na mobilním zařízení vůbec. Na iPadu vše děláte na jeho velkém, krásném displeji. A když je lepší displej, je lepší i celý zážitek z iPadu. Retina displej iPadu má rozlišení 2048 × 1536, bohaté a syté barvy a ohromujících 3,1 miliónu pixelů. To je čtyřikrát víc pixelů než na iPadu 2 a o milión víc než na HD televizi. Jednotlivé pixely jsou u sebe tak blízko, že je na normální vzdálenost vaše oči nerozliší. A když nevidíte pixely, vidíte celý obrázek. Nebo článek. Nebo hru. Tak, jak to dříve nebylo možné. Dvojnásobná rychlost. Dvojnásobně výkonná grafika. Nový čip A6X v iPadu je zatím náš nejvýkonnější mobilní čip. Podává dvakrát vyšší procesorový a grafický výkon než čip A5X. Takže se iPad chová rychleji a reaguje pohotověji. Aplikace se spouštějí okamžitě a běží hladce. Graficky náročné hry jsou na nádherném Retina displeji plynulé a dokonale reálné. Fotky a videa pořízená 5megapixelovým fotoaparátem iSight díky vylepšenému zpracování signálu čipem A6X vycházejí ostřejší. Přesně tak, jak si Retina zaslouží. Výdrž baterie 10 hodin. iPad má Retina displej se 3,1 miliónu pixelů, vyspělý procesor i grafiku. A jaký to má vliv na výdrž baterie? Prakticky žádný. Stále můžete až 10 hodin číst, psát, sledovat, hrát, psát a tvořit, cokoli chcete. Nový způsob připojení. Součástí každého nového iPadu je zcela nový konektor Lightning. Je o 80 procent menší než 30pinový konektor. A jeho čistě digitální, osmisignálová konstrukce je podstatně odolnější.

 • Bílá Rozměry a hmotnost
 • Výška: 241,2 mm
 • Šířka: 185,7 mm
 • Hloubka: 9,4 mm
 • Hmotnost: 652 g Úložný prostor
 • 16GB Bezdrátové a mobilní připojení
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n (802.11n v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz)
 • Bluetooth 4.0 Displej
 • Retina displej
 • 9,7palcový (úhlopříčně) Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS
 • Rozlišení 2048 × 1536 při 264 pixelech na palec (ppi)
 • Oleofobní povrchová úprava odolná proti otiskům prstů Procesor
 • Dvoujádrový A6X se čtyřjádrovou grafikou Kamera FaceTime HD
 • 1,2MP fotky
 • Nahrávání HD videa 720p
 • Videohovory FaceTime přes Wi-Fi nebo mobilní síť4
 • Rozpoznávání obličejů
 • Přisvícení na zadní straně
 • Ovládání expozice videa a fotek klepnutím
 • Označování fotografií a videa údaji o zeměpisné poloze Fotoaparát iSight
 • 5MP fotky
 • Automatické zaostřování
 • Rozpoznávání obličejů
 • Přisvícení na zadní straně
 • Pětičlenný objektiv

Podobné zboží z kategorie Tablety

Zobrazit vše Předchozí Další
Apple iPad Air 128GB Wi-Fi
Apple iPad Air 128GB Wi-Fi
od 18 290 Kč v 5 obchodech Zobrazit
Apple iPad Air 2 128GB Wi-Fi
Apple iPad Air 2 128GB Wi-Fi
od 22 554 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad 64GB Wi-Fi
Apple iPad 64GB Wi-Fi
od 14 999 Kč v 6 obchodech Zobrazit
Apple iPad Air 32GB Wi-Fi
Apple iPad Air 32GB Wi-Fi
od 13 890 Kč v 7 obchodech Zobrazit
Apple iPad 2 64GB Wi-Fi
Apple iPad 2 64GB Wi-Fi
od 19 817 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi
Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi
od 19 328 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad mini 3 128GB Wi-Fi
Apple iPad mini 3 128GB Wi-Fi
od 19 328 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad mini 32GB Wi-Fi
Apple iPad mini 32GB Wi-Fi
od 8 149 Kč v 12 obchodech Zobrazit
Apple iPad 16GB Wi-Fi
Apple iPad 16GB Wi-Fi
od 9 829 Kč v 10 obchodech Zobrazit
Apple iPad mini 16GB Wi-Fi
Apple iPad mini 16GB Wi-Fi
od 6 689 Kč v 13 obchodech Zobrazit