Apple iPad mini 16GB Wi-Fi

Ať se na něj díváte jakkoli, iPad mini je zkrátka neuvěřitelný. A strhující Retina displej je teprve začátek. S novým čipem A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a výkonnými aplikacemi - krásně integrovanými s iOS 7 - zvládnete s iPadem mini ještě víc, než jste si kdy dokázali představit. Po všech stránkách a ve všech směrech je identický s iPadem Air. Až... Více

Porovnat ceny  od 6 689  v 13 obchodech

Technické specifikace

Přední fotoaparát 1 Mpx (1 280 × 960)
Rozlišení displeje 1 024 × 768 bodů
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
Infraport
Jemnost displeje 163 PPI (4 100 bodů/cm2)
Rozměry 200 × 134 × 7,2 mm
Paměťová karta Ne
RAM 1 024 MB
Bluetooth 4.0
Uživatelská paměť 16 000 MB
NFC Ne
Fotoaparát 5 Mpx (2 592 × 1 944)
Úhlopříčka displeje 7,87" (120 × 160 mm)
Hmotnost 312 g
Procesor Apple A5 (1 000 MHz)
Baterie Li-Ion, 4 490 mAh
Operační systém Apple iOS 6.0, upgrade na 8
GPS Ne
Dotykový displej kapacitní
LTE Ne
Hardwarová klávesnice Ne
Typ displeje IPS LCD

Popis zboží Apple iPad mini 16GB Wi-Fi

Ať se na něj díváte jakkoli, iPad mini je zkrátka neuvěřitelný. A strhující Retina displej je teprve začátek. S novým čipem A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a výkonnými aplikacemi - krásně integrovanými s iOS 7 - zvládnete s iPadem mini ještě víc, než jste si kdy dokázali představit. Po všech stránkách a ve všech směrech je identický s iPadem Air. Až na jeho ultrapřenosný formát, který je stále akorát a přitom ho udržíte v jedné ruce.

V ruce teď iPad mini vypadá ještě brilantněji. Retina displej má přes 3,1 miliónu pixelů – o milión víc než HD televize. Proti iPadu mini předchozí generace je jeho rozlišení 2048 × 1536 čtyřnásobné. Pixely jsou tak blízko u sebe, že je vaše oči nerozliší. Na fotkách a ve videích tak vynikají neuvěřitelné detaily a text je ostrý jako břitva. Protože nejlepší pixely jsou ty, které nejsou vidět.

Má úchvatný Retina displej, úžasně výkonný čip A7, vyspělé bezdrátové technologie a další. Přitom je pořád tak tenký a lehký. A mini. Tenký je jen 7,5 milimetru a váží jen 331 gramů. Takže i když dokážete ještě víc, nebudete vnímat nic navíc.

Nový čip A7 navržený společností Apple přináší do iPadu 64bitovou architekturu, která byla ještě před pár lety doménou stolních počítačů. To znamená až čtyřnásobnou rychlost CPU a až osmkrát větší grafický výkon na všechno, co děláte.

Apple iPad mini 16GB Wi-Fi

A7 vynáší iPad na nové úrovně výkonu a rychlosti. Aplikace díky němu běží rychleji. Hry mají lepší odezvu. A všechno, co na iPadu mini děláte, působí svižněji, protože to je svižnější. Čtyřikrát. Jenže to je teprve začátek. Podporuje rozhraní OpenGL ES 3.0, které umožňuje rendrovat tak detailní grafiku a vizuální efekty, jaké ještě nedávno zvládaly jen stolní počítače a herní konzole. 64bitová architektura čipu A7 otevírá prostor ještě robustnějším a výkonnějším aplikacím. Což pro vás znamená ještě větší prostor k vlastní realizaci.

Proto v něm koprocesor M7 dává takový smysl. Ten na základě dat z akcelerometru, gyroskopu a kompasu vyhodnocuje pohyby iPadu mini. A aplikace pohyby zohledňují v podstatných detailech uživatelského prostředí. Jinak by to bylo na čipu A7. Jenže M7 je k tomu optimalizovaný, a tak šetří energii.

I když je až čtyřikrát rychlejší než iPad mini předchozí generace, pořád na baterii vydrží stejných deset hodin.1 Čip A7 je totiž nejen výkonnější, ale taky úspornější. Ať tedy s iPadem mini vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ještě dál.

Vaše nová oblíbená aplikace, kniha nebo film. Další FaceTime hovor nebo iMessage. Ultrarychlým bezdrátem se z iPadu mini dostanete ke všemu, co vás baví. Zůstat v kontaktu i na dosah tak jde ještě líp než dřív.

MIMO (multiple-input multiple-output) dosahuje až dvojnásobného výkonu Wi‑Fi. Rychlosti stahování s dvoupásmovou Wi‑Fi 802.11n (2,4 GHz a 5 GHz) a technologií MIMO dosahují až 300 Mb/s – dvojnásobku přenosové rychlosti iPadu mini předchozí generace. Takže když si teď budete chtít stáhnout film, nasdílet fotky nebo dokumenty přes AirDrop nebo si jen prohlížet web, bude vaše připojení ještě rychlejší než dřív.

Na iPadu mini s Wi‑Fi + Cellular se k internetu připojíte, i když nejste v dosahu Wi‑Fi. iPad mini podporuje ještě víc pásem, a tak funguje s ještě více mobilními datovými sítěmi po celém světě.2 Na víc místech se tak připojíte rychlostmi, které v některých případech přesahují rychlosti širokopásmového připojení. Nabízené tarify jsou flexibilní, takže nemusíte uzavírat smlouvu.

Obsahuje totiž aplikace, se kterými pohodlně zvládnete každodenní činosti, které rádi děláte – jako vyřízení e‑mailů nebo hovoru s mámou přes FaceTime. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote jsou teď k iPadu mini zdarma. Můžete tak napsat výjimečný román, vybrousit prezentaci nebo zkomponovat hudbu k domácímu videu – vše na iPadu mini. Veškeré tyto aplikace jsou optimalizované pro 64bitovou architekturu. Běží hladce a svižně, a tak toho iPad mini svede víc než dřív. A vy s ním. Od okamžiku, kdy ho zapnete.

Proměňte svá videa na HD filmy nebo upoutávky v hollywoodském stylu. Vystavte svá díla na YouTube a Facebooku. A díky iCloudu si je pusťte na jakémkoli ze svých zařízení.

Vytvářejte hudbu na iPadu pomocí dotykových a chytrých hudebních nástrojů. Je to snadné a zábavné. Své skladby pak doladíte plnou sadou nástrojů na nahrávání, míchání a střih.

Lehce vytvářejte a editujte zprávy, souhrny a dokumenty, ať se pohybujete kdekoli. Psaní ještě nikdy nebylo tak snadné.

Připravte si tabulky, které vypovídají víc než suchá fakta a čísla. Využívejte v nich předem připravené vzorce. Nebo pouhým dotykem vytvářejte bezvadné interaktivní grafy.

Ať se vydáte kamkoli, vytvářejte přesvědčivé prezentace. Klepněte na elegantní téma navržené společností Apple, doplňte grafy, fotky a kinematografické přechody. V Keynote na iPadu to všechno jde hravě – a přenosně.

 • GarageBand
 • StockTouch
 • Gilt for iPad - Shop Designer Sales
 • Infinity Blade III
 • SketchBook Pro for iPad
 • The Whole Pantry
 • Dva mikrofony
 • Streamujte přes AirPlay
 • Tiskněte přes AirPrint
 • Sdílejte přes AirDrop
 • Retina displej
 • Rozlišení 2048 × 1536 pixelů při 326 bodech na palec (ppi)
 • Oleofobní povrchová úprava odolná proti otiskům prstů
 • A7 s 64bitovou architekturou a pohybovým koprocesorem M7
 • Bezdrátová a mobilní rozhraní
 • Wi‑Fi (802.11a/b/g/n); dvě pásma (2,4 GHz a 5 GHz) a technologie MIMO
 • Bluetooth 4.0
 • CDMA EV‑DO Rev. A a Rev. B (800, 1900 MHz)
 • LTE (Pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
 • Pouze data
 • Kamery, fotografie a nahrávání videa
 • Kamera FaceTime HD
 • 1,2MP fotky
 • Nahrávání HD videa 720p
 • Videohovory FaceTime přes Wi‑Fi nebo mobilní připojení5

Naplánujte si dovolenou. Studujte migraci velryb. Vyprojektujte stavbu. Nebo odrazte invazi zombie. Ať si vzpomenete na cokoli, už na to existuje aplikace. A do App Storu neustále přibývají další. Na aplikace pro iPad si zvyknete tak snadno, protože to nejsou jen roztažené telefonní aplikace. Vypadají jak dělané pro iPad – protože jsou dělané pro iPad. Využívají Retina displej do posledního pixelu a rozumí si i s gyroskopem, akcelerometrem a kompasem. Jenže vzhledem k ohromnému potenciálu 64bitové architektury je to jen začátek toho, co na iPadu mini budete moct udělat. Objevit, nastudovat, načrtnout. Anebo zlikvidovat.

Apple iPad mini 16GB Wi-Fi

Tato aplikace změní vaše chápání burzy. Při sledování vývoje na trhu nakouknete do pozadí vývoje podniků a průmyslových sektorů.

Proměňte svůj iPad mini v plnohodnotný DJ systém s přímým přístupem ke všem vašim oblíbeným písním a playlistům.

Nakupujte na Giltu zboží nejžádanějších značek. Za podpultové ceny tady pořídíte zboží návrhářských značek pro ženy, muže, domácnost a další. Navíc tu najdete skvělé nabídky ve vašem městě.

Zapojte se do nadčasového dobrodružství s padouchy, zastánci spravedlnosti a šermířskými souboji. A s láskou, zradou a vykoupením.

Když to se skicováním na iPadu myslíte vážně. Přizpůsobte si svou kreslicí plochu a používejte knihovny štětců a barev. A nahrávejte si skicování v průběhu času.

Snadné recepty z kvalitních přírodních surovin doplněné o tipy pro zdravý životní styl.

Někdy je fajn dát konverzaci tvář. FaceTime na iPadu mini přenese každou nuanci vašich videohovorů. Při videohovorech přes Wi‑Fi nebo mobilní připojení vám na nádherném displeji neunikne žádný detail výrazu v tváři.4 Kamera FaceTime HD teď má snímač se zadním osvitem další generace s většími pixely. Všechna vaše setkání na FaceTimu, autoportréty i skupinové fotky v aplikaci Photo Booth tak budou i při slabším osvětlení jasnější.

Protože nám záleží na všech aspektech skvělého snímku, vy se tím už zabývat nemusíte. Technické řešení 5megapixelového fotoaparátu iSight na iPadu mini počítá s tím, že všechny životní okamžiky budete chtít zachytit okamžitě. Retina displej vám poslouží jako pohodlný hledáček na dokonalou kompozici snímku. Přejížděním rychle přepnete mezi focením a HD videem v rozlišení 1080p. Obrazový signální procesor v čipu A7 při každém focení v souhře s fotoaparátem provádí spoustu úprav a automaticky se stará o to, abyste zaznamenali výborný obrázek nebo video. Vaší jedinou starostí tak může být, s kým se o tento okamžik chcete podělit.

Má totiž dva mikrofony. Ty nejen snímají víc zvuku, ale společně zachycují lepší zvuk, protože potlačují zdroje mimo záběr. S omezeným hlukem na pozadí tak jsou hovory přes FaceTime srozumitelnější. A videonahrávky zní čistěji.

Protože je iOS 7 navržený pro iPad mini, všechno nejen vypadá krásně, ale taky krásně funguje. iOS 7 přináší skvělé nové funkce jako chytřejší multitasking, AirDrop a Ovládací centrum, se kterými jsou každodenní záležitosti ještě jednodušší, rychlejší a zábavnější. Je v něm všechno, co jste si na iOS zamilovali. V podobě, kterou si zamilujete ještě snáz.

Je do vašich zařízení dokonale integrovaný, takže můžete začít psát dokument v Pages na Macu a pak si ho po sobě přečíst na iPadu mini. Fotky z iPhonu se díky Sdílení fotografií na iCloudu okamžitě zobrazí na iPadu mini. Nebo si cestou vlakem pusťte film na iPadu mini a doma pak pokračujte na Apple TV přesně od místa, kde jste skončili.

Přeneste přes AirPlay obraz z malé obrazovky na velkou. Filmy z iTunes a všechny skvělé věci na iPadu mini můžete přes Apple TV bezdrátově streamovat na svou HD televizi. Zapněte AirPlay zrcadlení a promítněte si fotky z dovolené, rozprskněte s přáteli pár ufonů nebo předneste prezentaci před třídou. A když na party potřebujete DJ, můžete playlisty ze svého iPadu mini streamovat přes Wi‑Fi do reproduktorů podporujících AirPlay.

Když potřebujete něco vytisknout, můžete rovnou z iPadu mini. Tiskněte přes Wi‑Fi na jakoukoli tiskárnu podporující AirPrint. Nemusíte připojovat žádné kabely ani stahovat ovladače. Stačí klepnout na ikonu tisku v aplikacích, které AirPrint podporují – například v Mailu, Safari, Pages, Numbers, Keynote, iBooks nebo iPhotu. A dokument z iPadu mini máte na papíře.

Pomocí AirDropu můžete snadno sdílet obsah z iPadu mini. Fotky, videa, kontakty a další obsah přes něj můžete šmahem poslat jakémukoli uživateli iOS 7, který je poblíž. Není třeba nic nastavovat ani ukládat žádné e‑mailové adresy nebo telefonní čísla. Stačí klepnout na tlačítko sdílení a vybrat si, komu v okolí chcete obsah poslat. A když někdo přes AirDrop posílá něco vám, stačí v zobrazeném oznámení klepnout na tlačítko Přijmout. AirDrop automaticky naváže zabezpečené připojení přes Bluetooth a Wi‑Fi a rovnou obsah doručí.

Další popis produktu Apple iPad mini 16GB Wi-Fi

Ultratenký design tohoto modelu zaručuje komfortní držení v ruce. Tento nový iPad mini je vybaven Retina displejem s úhlopříčkou velikosti 7,9", který má až o 3,1 milionů pixelů více než HD televize. Svižnou a rychlou práci vám bude zajišťovat čip A7 s 64bitovou architekturou. Předinstalovaný má nový operační systém iOS7, který nabízí řadu nových funkcí, jako například ovládací centrum, airdrop či chytřejší multitasking. Verze Wi-fi + Cellular podporuje více sítí, takže se s ním připojíte kdekoli se budete nacházet.

Apple iPad mini 16GB Wi-Fi
 • - Chipset: - Apple A7 s 64 - bitovou architekturou s pohybovým koprocesorem M7
 • - Paměť: - 16 GB
 • - Multimédia: - Vestavěný reproduktor - Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
 • - Senzory: - Trojosý gyroskop - Akcelometr - Senzor okolního světla
 • - Rozměry: (V x Š x H) 200 x 134,7 x 7,5 mm - Hmotnost: 341

Wi-Fi (802.11 a / b / g / n) v pásmu 2,4 a 5 GHz - Bluetooth 4.0 - UMTS / HSPA / HSPA + / DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz) - GSM / EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz) - CDMA EV-DO Rev. A a Rev.

H.264 s rozlišením až 1080p, 60 snímků za sekundu, High Profile úrovně 4.2 se zvukem AAC LC až 160 kb / s, 48 ??kHz, stereo ve formátech. M4v,. Mp4 a.

Jiný popis produktu

Prohlížejte webové stránky v Safari. Podívejte se v Mapách, kde jste a co je kolem vás.1 Listujte fotkami, videa sledujte v živých detailech. A svým blízkým zamávejte při videohovoru FaceTime.2 Displej iPadu mini používá stejnou technologii LED podsvícení jako iPad, takže každý centimetr čtvereční vynikne. A má dokonalé proporce pro práci se stovkami tisíc aplikací vyvinutých pro iPad. Tenký a lehoučký design. iPad mini má všechno, co dělá iPad iPadem. A jen zlomek jeho velikosti. Při tloušťce 7,2 mm je tenký jako tužka a neuvěřitelně lehký. Snadno ho můžete držet v dlani. A bez váhání schovat do nejmenší tašky, takže je stále po ruce. Nový způsob připojení. iPad mini je tak tenký a lehký, že vyžaduje ultraštíhlý konektor. Jmenuje se Lightning a jeho čistě digitální, osmisignálové řešení je podstatně odolnější než 30pinový konektor.

 • Bílá/stříbrná Rozměry a hmotnost
 • Výška: 200 mm
 • Šířka: 134,7 mm
 • Hloubka: 7,2 mm
 • Hmotnost: 308 g Úložný prostor
 • 16GB Bezdrátové a mobilní připojení
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n (802.11n v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz)
 • Bluetooth 4.0 Displej
 • 7,9palcový (úhlopříčně) Multi-Touch displej
 • s LED podsvícením a technologií IPS
 • Rozlišení 1024 × 768 pixelů při 163 bodech na palec (ppi)
 • Oleofobní povrchová úprava odolná proti otiskům prstů Procesor
 • Dvoujádrový A5 Kamera FaceTime HD
 • 1,2MP fotky
 • Nahrávání HD videa 720p
 • Videohovory FaceTime přes Wi-Fi nebo mobilní síť4
 • Rozpoznávání obličejů
 • Přisvícení na zadní straně
 • Ovládání expozice videa a fotek klepnutím
 • Označování fotografií a videa údaji o zeměpisné poloze Fotoaparát iSight
 • 5MP fotky
 • Automatické zaostřování
 • Rozpoznávání obličejů
 • Přisvícení na zadní straně
 • Pětičlenný objektiv

Podobné zboží z kategorie Tablety

Zobrazit vše Předchozí Další
Apple iPad Air 128GB Wi-Fi
Apple iPad Air 128GB Wi-Fi
od 18 290 Kč v 5 obchodech Zobrazit
Apple iPad Air 2 128GB Wi-Fi
Apple iPad Air 2 128GB Wi-Fi
od 22 554 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad 64GB Wi-Fi
Apple iPad 64GB Wi-Fi
od 14 999 Kč v 6 obchodech Zobrazit
Apple iPad Air 32GB Wi-Fi
Apple iPad Air 32GB Wi-Fi
od 13 890 Kč v 7 obchodech Zobrazit
Apple iPad 2 64GB Wi-Fi
Apple iPad 2 64GB Wi-Fi
od 19 817 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi
Apple iPad Air 2 64GB Wi-Fi
od 19 328 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad mini 3 128GB Wi-Fi
Apple iPad mini 3 128GB Wi-Fi
od 19 328 Kč v 1 obchodě Zobrazit
Apple iPad mini 32GB Wi-Fi
Apple iPad mini 32GB Wi-Fi
od 8 149 Kč v 12 obchodech Zobrazit
Apple iPad 16GB Wi-Fi
Apple iPad 16GB Wi-Fi
od 9 829 Kč v 10 obchodech Zobrazit
Apple iPad mini 16GB Wi-Fi
Apple iPad mini 16GB Wi-Fi
od 6 689 Kč v 13 obchodech Zobrazit