Samsung Galaxy S4

Samsung GALAXY S4 i9505 Pink Twilight Gold Špičkový mobilní telefon od jihokorejského giganta Samsung je výjimečný ve všech směrech. Výkonný hardware ukrytý pod nádherným 5" AMOLED displejem je doplňován elegantní konstrukcí, povedeným fotoaparátem a bohatou nadstandardní softwarovou výbavou v systému Google Android Jelly Bean.Samsung GALAXY S 4 v... Více

Porovnat ceny  od 7 419  v 17 obchodech

Technické specifikace

Operační systém Google Android 4.2 (Jelly Bean), upgrade na 4.4
Uživatelská paměť 16 000 MB
Hmotnost 130 g
Fotoaparát 13 Mpx (4 128 × 3 096)
Úhlopříčka displeje 5" (111 × 62 mm)
Hardwarová klávesnice Ne
Baterie Li-Ion, 2 600 mAh
Dotykový displej kapacitní
GPS Ano
LTE 100|50 Mb/s
Procesor Qualcomm APQ8064T (1 900 MHz)
Typ displeje Super AMOLED
Infraport Ano
Jemnost displeje 441 PPI (30 096 bodů/cm2)
Paměťová karta microSDHC
Přední fotoaparát 2 Mpx (1 600 × 1 200)
RAM 2 048 MB
Rozlišení displeje 1 080 × 1 920 bodů
Rozměry 137 × 70 × 7,9 mm
Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n
Bluetooth 4.0
NFC Ano

Popis zboží Samsung Galaxy S4

Jako správný společník, GALAXY S4 nás umí sblížit a zachytit ony úžasné okamžiky, kdy jsme spolu. Každá jeho funkce je navržena tak, aby usnadnila náš každodenní život. Navíc se dokáže postarat o naše zdraví a celkovou pohodu. Jednoduše, GALAXY S4 je tu pro vás.

S4 umí zachytit veškerou akci bez ohledu na to, kde zrovna jste. Na fotky se nemusíte pouze dívat. Poslechněte si co vám chtějí sdělit a oživte všechny ty úžasné vzpomínky. Zachyťte sérii snímků a upravte všechny zároveň pro dosažení zajímavého efektu. Poté můžete pobavit svou rodinu a přátele a svá alba s nimi okamžitě sdílet.

Použijte současně přední a zadní fotoaparát a zachyťte okamžiky ze svého života způsobem „byl jsem u toho“. S funkcí Dual Video mohou vaši přátelé a rodina prožívat vše s vámi bez ohledu na to, jak daleko se právě nacházejí.

Samsung Galaxy S4

Propojte bezdrátově své GALAXY S4, hrajte hry a sdílejte fotografie nebo dokumenty. Spojte dohromady všechny GALAXY S4 a vytvořte výkonný hudební systém s bohatým zvukem, který rozproudí vaši party.

S4 je především o „sblížení“. Umí lidi spojit i když jsou vzdálení. Přátelé nyní mohou sdílet obrazovku, oblíbenou hudbu, soubory a hry. GALAXY S4 nejen překonává vzdálenosti, ale bourá i jazykové bariéry.

GALAXY S4 odříká nebo zobrazí překlad. GALAXY S4 je šikovný společník při cestách do zahraničí, který vám umožní snadno se domluvit s místními, objevovat exotická jídla a skrytá zákoutí po celém světě.

GALAXY S4 je navržen tak, aby nabízel široké možnostmi pro lidi, kteří jsou stále ve spojení s ostatními a jsou zvyklí dělat více věcí zároveň. Zavolejte kamarádovi, přijměte hovor, ovládejte video, listujte emaily a zobrazte jejich náhledy. To vše, aniž byste se museli dotknout telefonu. Když připojíte GALAXY S4 k vašemu domácímu kinu, umí vám doporučit televizní pořady na základě toho, co máte opravdu rádi. Získejte přístup ke všem zařízením s osobním systémem HomeSync a jednoduše sdílejte na dálku se svojí rodinou a přáteli.

 • Výrobce: Samsung
 • Záruka (měsíců): 24
 • Společník pro život.
 • GALAXY S4 zachytí všechnu zábavu.
 • Objevte obě strany příběhu.
 • Bavte se společně s přáteli.
 • GALAXY S4 sbližuje.
 • Už žádné jazykové bariéry.
 • GALAXY S4 zjednodušuje každodenní úkoly.
 • Telefon který sleduje, co děláte.
 • Telefon který se přizpůsobí vám a ne naopak.
 • Dosáhněte víc když cvičíte.
 • Parametry
 • Objednací kód
 • Název výrobku
 • Samsung Galaxy S 4 (i9505) Black
 • Prodejní označení výrobku
 • i9505 Black
 • GT-I9505ZKAETL
 • Hmotnost [g]
 • Rozměry [mm]
 • Tloušťka 7,9 mm
 • Zvýšená odolnost
 • Krycí sklíčko displeje z materiálu Gorilla® Glass 3
 • Hlavní displej - úhlopříčka [palce]

S4 navazuje na funkci Smart Stay z Galaxy S3. Ví přesně, co děláte a intuitivně vás následuje. Pokaždé, když odvrátíte zrak, GALAXY S4 zastaví video, které jste sledovali, a tím zajistí, že o nic nepřijdete. Smart Pause poté pokračuje tam, kde jste skončili, jakmile se znovu podíváte na displej.

S4 ví, jak je naše zdraví důležité. Pomůže nám dosáhnout tréninkových cílů monitorováním naší fyzické kondice během cvičení a v průběhu celého dne. Stará se také o naše celkové pohodlí pomocí senzorů, které automaticky upravují nastavení displeje a hlasitosti v závislosti na tom, jak telefon používáme. Tím dosahuje optimálního zážitku.

GALAXY S4. Zaznamená údaje o vašem tréninku, denním příjmu a váze. Zjistěte aktuální stav okolí s funkcí Comfort level. GALAXY vám sdělí úroveň pohodlí na základě teploty a vlhkosti. Sledujte svůj pokrok s aplikací Health board a za pomoci různých přehledů. Díky GALAXY S4 získání motivace k dosažení lepšího zdraví nebylo nikdy tak jednoduché.

Všechny funkce, specifikace, prvky grafického uživatelského rozhraní a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, které mimo jiné zahrnují informace o výhodách, designu, cenách, součástech, výkonu, dostupnosti a funkcích, se mohou změnit bez předchozího upozornění a bez povinnosti na tyto změny upozornit. Obsah obrazovky představuje simulované obrázky a je určený jen k ukázkovým účelům.

Další popis produktu Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S 4 je nová vlajková loď společnosti Samsung. Jde již o 4. generaci chytrých telefonů Galaxy S. Samsung Galaxy S 4 na první pohled zaujme dokonale propracovaným designem, kterému dominuje velký displej s tenkým rámečkem a pokročilé funkce ovládání pohybem a pohledem.

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S 4 je jako první na světě vybavený Full HD Super AMOLED displejem, který je zárukou jedinečné kvality zobrazení. Displej s úhlopříčkou 5" nabízí 441 ppi, takže kvalita obrazu je skutečně jedinečná. Samsung GALAXY S 4 váží pouhých 130 g a je tenký jen 7.9 mm. Je vybaven také novým ochranným sklem Gorilla Glass 3 od společnosti Corning.

S funkcí Dual Camera můžete v jeden okamžik používat přední i zadní kameru. Při focení mají uživatelé na výběr z celé řady efektů, které umožňují přirozené prolnutí dvou fotografií a také úpravu velikosti menšího obrazu vloženého do většího. Funkce pro práci s fotoaparátem se neomezují pouze na funkci Dual Camera. Přístroj nabízí také 12 jedinečných snímacích režimů včetně režimu Drama Shot nebo režimu Sound & Shot.

 • Popis: Samsung i9506 Galaxy S 4 16GB LTE-A White
 • Nové funkce pro větší radost ze života
 • Skutečné propojení
 • Nová éra ovládání
 • Galaxy S 4 se postará o vaše zdraví a kvalitu života
 • Obsah balení: mobilní telefon, baterie, nabíječka, sluchátk

Samsung Galaxy S 4 podporuje technologie HSPA+42 Mbps a 4G LTE, což znamená, že bez ohledu na to, kde se nacházíte, se můžete spolehnout na dokonalou konektivitu. Především verze LTE podporuje až 6 různých pásem, díky čemuž přístroj funguje ve většině oblastí pokrytí LTE a umožňuje i globální LTE roaming.

V dnešním světě všichni hledáme šikovné věci, které nám usnadní život a zbaví nás stresu. Samsung Galaxy S 4 usnadňuje díky inovativním funkcím vše, co děláte. Rozpozná vaši tvář, hlas a pohyby, takže již nepotřebujete k aktivaci displeje doteky prstů.

Absolutní novinkou je program S Health. Kombinace čidel zabudovaných do přístroje systematicky monitoruje vaše zdraví, okolí apod., čímž pomáhá zlepšovat kvalitu vašeho života.

Jiný popis produktu

Společník pro život. Mějte bohatší, snadnější a zábavnější život. Jako správný společník, GALAXY S4 nás umí sblížit a zachytit ony úžasné okamžiky, kdy jsme spolu. Každá jeho funkce je navržena tak, aby usnadnila náš každodenní život. Navíc se dokáže postarat o naše zdraví a celkovou pohodu. Jednoduše, GALAXY S4 je tu pro vás.

GALAXY S4 zachytí všechnu zábavu. GALAXY S4 umí zachytit veškerou akci bez ohledu na to, kde zrovna jste. Na fotky se nemusíte pouze dívat. Poslechněte si co vám chtějí sdělit a oživte všechny ty úžasné vzpomínky. Zachyťte sérii snímků a upravte všechny zároveň pro dosažení zajímavého efektu. Poté můžete pobavit svou rodinu a přátele a svá alba s nimi okamžitě sdílet.

GALAXY S4 sbližuje. GALAXY S4 je především o „sblížení“. Umí lidi spojit i když jsou vzdálení. Přátelé nyní mohou sdílet obrazovku, oblíbenou hudbu, soubory a hry. GALAXY S4 nejen překonává vzdálenosti, ale bourá i jazykové bariéry.

GALAXY S4 zjednodušuje každodenní úkoly. Mocný pracovní nástroj – GALAXY S4 je navržen tak, aby nabízel široké možnostmi pro lidi, kteří jsou stále ve spojení s ostatními a jsou zvyklí dělat více věcí zároveň. Zavolejte kamarádovi, přijměte hovor, ovládejte video, listujte emaily a zobrazte jejich náhledy. To vše aniž byste se museli dotknout telefonu. Když připojíte GALAXY S4 k vašemu domácímu kinu, umí vám doporučit televizní pořady na základě toho, co máte opravdu rádi. Získejte přístup ke všem zařízením s osobním systémem HomeSync a jednoduše sdílejte na dálku se svojí rodinou a přáteli.

Telefon který se přizpůsobí vám a ne naopak. GALAXY S4 ví jak je naše zdraví důležité. Pomůže nám dosáhnout tréninkových cílů monitorováním naší fyzické kondice během cvičení a v průběhu celého dne. Stará se také o naše celkové pohodlí pomocí senzorů, které automaticky upravují nastavení displeje a hlasitosti v závislosti na tom, jak telefon používáme. Tím dosahuje optimálního zážitku.

Samsung Galaxy S4

Objevte obě strany příběhu. Dva fotoaparáty, jedna výjimečná fotografie. Použijte současně přední a zadní fotoaparát a zachyťte okamžiky ze svého života způsobem „byl jsem u toho“. S funkcí Dual Video mohou vaši přátelé a rodina prožívat vše s vámi bez ohledu na to, jak daleko se právě nacházejí.

Bavte se společně s přáteli. Sejděte se s přáteli a užijte si vaší muziku společně. Propojte bezdrátově své GALAXY S4, hrajte hry a sdílejte fotografie nebo dokumenty. Spojte dohromady všechny GALAXY S4 a vytvořte výkonný hudební systém s bohatým zvukem, který rozproudí vaší party.

Už žádné jazykové bariéry. Řekněte nebo nepiště co potřebujete přeložit. GALAXY S4 vám zpátky přečte nebo ukáže překlad. GALAXY S4 je šikovný společník při cestách do zahraničí, který vám umožní snadno se domluvit s místními, objevovat exotická jídla a skrytá zákoutí po celém světě.

Telefon který sleduje, co děláte. GALAXY S4 navazuje na funkci Smart Stay z Galaxy S3. Ví přesně co děláte a intuitivně vás následuje. Pokaždé když odvrátíte zrak, GALAXY S4 zastaví video, které jste sledovali a tím zajistí, že o nic nepřijdete. Smart Pause poté pokračuje tam, kde jste skončili, jakmile se znovu podíváte na displej.

Dosáhněte víc když cvičíte. Zůstaňte aktivní a fit s GALAXY S4. Zaznamená údaje o vašem tréninku,denním příjmu a váze. Zjistěte aktuální stav okolí s funkcí Comfort level. GALAXY vám sdělí úroveň pohodlí na základě teploty a vlhkosti. Sledujtesvůj pokrok s aplikací Health board a za pomoci různých přehledů.Díky GALAXY S4 získání motivace k dosažení lepšího zdraví nebylo nikdy tak jednoduché.

Všechny funkce, specifikace, prvky grafického uživatelského rozhraní a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, které mimo jiné zahrnují informace o výhodách, designu, cenách, součástech, výkonu, dostupnosti a funkcích, se mohou změnit bez předchozího upozornění a bez povinnosti na tyto změny upozornit.

Podobné zboží z kategorie Mobilní telefony

Zobrazit vše Předchozí Další
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy
od 3 999 Kč v 26 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S4
od 7 419 Kč v 17 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5
od 9 190 Kč v 15 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Note 3
od 11 666 Kč v 12 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S5 mini
Samsung Galaxy S5 mini
od 4 989 Kč v 17 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S4 mini
Samsung Galaxy S4 mini
od 4 599 Kč v 17 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy S III
od 3 999 Kč v 16 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy Mini
Samsung Galaxy Mini
od 2 200 Kč v 17 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy S4 Active
Samsung Galaxy S4 Active
od 8 890 Kč v 10 obchodech Zobrazit
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4
od 12 700 Kč v 6 obchodech Zobrazit