Samsung Galaxy Tab 16GB Wi-Fi

Nový tablet GALAXY Tab 3 (8") od společnosti Samsung je tenčí, ale poskytuje vyšší výkon! Tento tablet se širokou obrazovkou a bohatou nabídkou aplikací si zamilujete, zatímco si ve své ruce budete užívat zábavu, ať jste kdekoli. Díky fyzickému tlačítku si navíc budete moci vychutnávat jakoukoli zábavu zcela bez problémů.Nejlepší přenositelnost ve ... Více

Porovnat ceny  od 5 566  v 5 obchodech

Technické specifikace

Přední fotoaparát 1 Mpx (1 280 × 1 024)
Rozlišení displeje 1 024 × 600 bodů
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Infraport
Jemnost displeje 170 PPI (4 455 bodů/cm2)
Rozměry 190 × 121 × 12 mm
Paměťová karta microSDHC
RAM 512 MB
Bluetooth 3.0
Uživatelská paměť 16 000 MB
NFC Ne
Fotoaparát 3 Mpx (2 048 × 1 536)
Úhlopříčka displeje 7" (90 × 153 mm)
Hmotnost 380 g
Procesor Samsung Exynos 3110 (1 000 MHz)
Baterie Li-Ion, 4 000 mAh
Operační systém Google Android 2.2 (Froyo), upgrade na 2.3
GPS Ano
Dotykový displej kapacitní
LTE Ne
Hardwarová klávesnice Ne
Typ displeje TFT LCD

Popis zboží Samsung Galaxy Tab 16GB Wi-Fi

Nový tablet GALAXY Tab 3 (8") od společnosti Samsung je tenčí, ale poskytuje vyšší výkon! Tento tablet se širokou obrazovkou a bohatou nabídkou aplikací si zamilujete, zatímco si ve své ruce budete užívat zábavu, ať jste kdekoli. Díky fyzickému tlačítku si navíc budete moci vychutnávat jakoukoli zábavu zcela bez problémů.

Nejlepší přenositelnost ve své třídě s tenkým a lehkým designem. Rozměry mimořádně tenkého tabletu GALAXY Tab 3 8.0 se širokou obrazovkou byly nastaveny tak, aby umožňovaly nejlepší uchopení a pohodlné používání a abyste si tento tablet mohli bez obav brát s sebou kamkoli. Stačí ho vzít a můžete vyrazit! Díky tenčímu rámečku poskytuje obrazovka maximální prostor pro vaši zábavu a praktická, vždy připravená funkční hardwarová tlačítka zase nabízejí pohodlný zážitek jako při používání inteligentního telefonu.

Vyšší výkon s úžasnými funkcemi. Díky výkonnému dvoujádrovému procesoru s frekvencí 1,5 GHz a paměti RAM s bohatou kapacitou 1,5 GB si nevšimnete žádné prodlevy. Používejte více aplikací současně bez zaváhání! Aby byl váš zážitek z vysokého výkonu maximální, úžasný displej nabízí rozlišení WXGA se strhujícími barvami a křišťálovou čistotou. Technologie Samsung Sound Alive™ a Dolby Surround zase vytvářejí špičkový zvuk s čistými dialogy, konzistentní úrovní hlasitosti a velkolepým přehráváním hudby. Tento neuvěřitelný výkon můžete získat, aniž byste museli obětovat tenký a lehký design.

Samsung Galaxy Tab 16GB Wi-Fi

Dokonalý multimediální zážitek s inteligentními možnostmi použití. Tento tablet nabízí vše potřebné k tomu, abyste si mohli vychutnávat své zážitky z multimédií! Režim čtení automaticky nastaví optimální parametry zobrazení, čímž zabraňuje únavě očí při delším čtení. Aby bylo používání více aplikací současně ještě jednodušší, je vám k dispozici duální zobrazení, ve kterém lze sledovat dvě obrazovky současně. Nemusíte tak přepínat mezi aplikacemi a jediným pohledem obsáhnete úplné zobrazení. Díky funkci Pop-up Video zvládnete drobné úkoly během sledování filmu. Zobrazí se malé okno, takže vám neunikne žádná scéna a zároveň dokončíte svou práci! Pomocí funkce Group Play může každý uživatel ve skupině snadno sdílet a vytvářet obsah.

Dokonalý multimediální zážitek s inteligentními možnostmi použití. Získejte exkluzivní, snadno použitelné a úžasné zábavné aplikace od společnosti Samsung, které si můžete vychutnávat na široké obrazovce s úhlopříčkou 8". Aplikace WatchON vám v tabletu nabídne přehledné výsledky hledání a doporučené televizní pořady, videa na vyžádání a webová videa, která můžete jediným kliknutím přehrát na velké televizní obrazovce. Aplikace Fotopříběh vám na široké osmipalcové obrazovce poskytne lepší zážitek při vytváření vašeho vlastního alba. Už nemusíte používat různé aplikace pro přístup k hudbě, filmům a hrám se složitým uživatelským rozhraním.

Další popis produktu Samsung Galaxy Tab 16GB Wi-Fi

Přenosná multimédia pro vzácné okamžiky. Tablet Galaxy Tab 3 (10,1") od společnosti Samsung byl pečlivě navržen tak, aby vaší rodině poskytoval radost z multimédií. Luxusní displej o velikosti 10,1" ztělesňuje všechny skvělé vlastnosti tohoto tabletu – od vylepšených kamer až po zdokonalený multimediální zážitek. Tablet GALAXY Tab 3 je radost používat.

Tenký a elegantní design. Nový tablet GALAXY Tab 3 (10,1") se vyznačuje elegantním designem s lehčím a tenčím tělem, přičemž však stále nabízí úžasně velký displej s úhlopříčkou 10,1". Tablet se pohodlně drží a umožní vám vychutnávat si majestátní zobrazení.

WXGA s živým zobrazením. Úhlopříčka displeje 10,1" a rozlišení WXGA (1.280 x 800, 149 ppi) jsou zárukou čistého a neuvěřitelně ostrého zobrazení všech vašich fotografií a videí ve vysokém rozlišení.

Malá tloušťka, ale mohutný zvuk. Máte-li zálibu v hudbě, technologie vylepšení zvuku Sound Alive bude opravdovou hudbou pro vaše uši. Vychutnávejte si hlubší zvuk bubnů a bohatší tóny při poslechu své oblíbené hudby. A díky technologii Dolby Surround získáte také pohlcující zvukový zážitek ze všech svých videí.

Inteligentní dálkové ovládání. V průvodci snadno vyhledáte svůj oblíbený seriál a získáte seznamy doporučených televizních pořadů. Pomocí funkce dálkového ovládání můžete snadno ovládat svůj televizor. * Dostupnost služby dálkového ovládání se může lišit podle oblasti. Technologie Wi-Fi Channel Bonding. Tablet GALAXY Tab 3 (10,1") podporuje kanály 2,4 GHz a 5 GHz a dvojnásobnou rychlost přenosu dat (143 Mb/s), díky čemuž vám poskytuje prostředí pro rychlejší sdílení obsahu.

  • Tenký a elegantní design.
  • Chipset - Dvoujádrový aplikační procesor Rychlost procesoru 1,6 GHz
  • SAR - SAR těla: 0.914 W/K

Služby Samsung Hub. Bez ohledu na to, zda odpočíváte na pohovce, hrajete si v dětském koutku nebo čtete elektronické knihy svým dětem v posteli, budete si moci užívat podnětný svět digitálního obsahu plný zábavy a bezstarostného sdílení. Kupujte nebo si půjčujte filmy ve službě Video Hub, vašem osobním správci videoobsahu. Díky funkci progresivního stahování prakticky nebudete muset čekat a budete se moci dívat na některý z více než 1.000 titulů již během stahování. Vyhledávejte, přehrávejte ukázky a nakupujte skladby ve službě Music Hub. K dispozici je vám ohromující zásoba více než 13 milionů skladeb, které můžete intuitivně přehrávat a ukládat. Game Hub, váš jedinečný zdroj prémiových her a her pro více hráčů, vám umožňuje kdykoli se ponořit do akce, ať jste kdekoli. * Dostupnost služeb Samsung Hub se může lišit podle oblasti. Fotopříběh. Nechejte tablet GALAXY Tab 3 (10,1") uspořádat vaše fotografie a vytvořit alba na základě konkrétních událostí nebo si alba přizpůsobte tak, jak vám to nejvíce vyhovuje. Můžete dokonce použít motivy a vybrat si z různých rozvržení. Pomocí služby Blurb můžete album snadno publikovat jako knihu.