Zboží Nike

TOP zboží Nike, celkem nalezeno 1694 produktů Nike.

Nike Performance Carry Bag White N

Golfové bagy

Nike Performance Carry Bag White N, Nike Performance Carry Bag Nike Performance Carry Bag nabízí velké množství úložného prostoru pro vaše kluby s 14-cesta dělič systém a 9,5 ovál nahoře, spolu s osmi kapsami na zip pro menší příslušenství a náležitosti.

...

Nike SB Vapen

Snowboardové boty

Snowboardové boty pro dámy SB Vapen od znaÄŤky Nike vám poskytnou komfort a pohodlnou jízdu.

...

Nike ALLIANCE BOMBER-550 HOODE

Bundy

Značka Nike a kolekce Sportswear připravily pro ženy tuto stylovou černou dámskou bundu s kapucí a módním kožíškem.

...

Nike Nike Air Max Lunar1 Jcrd

Tenisky

Pánská sportovní obuv Nike Air Max Lunar1 JCRD pĹ™ináší revoluci v pohodlí a funkÄŤnosti. Spojení jedineÄŤné vzduchové bubliny Air Max a dokonalého tlumení Lunarlon pĹ™ináší unikátní botu Nike Air Max Lunar1 JCRD, která je vytvoĹ™ena pĹ™ekrýváním materiálĹŻ. To zajišťuje nejvÄ›tší komfort a skuteÄŤné pohodlí.

...

Nike Air Max Ivo Mens Trainers

Pánská obuv

  • > Pánské tenisky
  • > Polstrovaná stélka
  • > Polstrování kolem kotník
...

Nike Wmns Air Max Lunar1

Tenisky

Dámská obuv Nike Air Max Lunar1 pĹ™ináší revoluci v pohodlí a funkÄŤnosti. Spojení jedineÄŤné vzduchové bubliny Air Sole a dokonalého tlumení Lunarlon pĹ™ináší unikátní botu Nike Air Max Lunar1, která je vytvoĹ™ena pĹ™ekrýváním materiálĹŻ. To zajišťuje nejvÄ›tší komfort a skuteÄŤné pohodlí. Air Max Lunar1 jsou vrcholem pohodlných tenisek Nike.

...

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 10

Golfová obuv

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 10, Nike Air Rozsah WP II Mens Golf Shoes V Pánská Nike Air typu WP II Golf Shoes byl navržen s lehkou pocit a maximální přilnavost, těžit z spikeless lisovaná podešev TPU, který zvyšuje trakci při eliminaci hrot tlak, vybavené čtyřmi pěti špičatýma ostny a golf zvláštní oka vzorem pro boční podporu a komfo...

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 11

Golfová obuv

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 11, Nike Air Rozsah WP II Mens Golf Shoes V Pánská Nike Air typu WP II Golf Shoes byl navržen s lehkou pocit a maximální přilnavost, těžit z spikeless lisovaná podešev TPU, který zvyšuje trakci při eliminaci hrot tlak, vybavené čtyřmi pěti špičatýma ostny a golf zvláštní oka vzorem pro boční podporu a komfo...

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 8

Golfová obuv

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 8, Nike Air Rozsah WP II Mens Golf Shoes V Pánská Nike Air typu WP II Golf Shoes byl navržen s lehkou pocit a maximální přilnavost, těžit z spikeless lisovaná podešev TPU, který zvyšuje trakci při eliminaci hrot tlak, vybavené čtyřmi pěti špičatýma ostny a golf zvláštní oka vzorem pro boční podporu a komfor...

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 8.5

Golfová obuv

Nike Air Range WP II Mens Golf Shoes White/Blue 8.5, Nike Air Rozsah WP II Mens Golf Shoes V Pánská Nike Air typu WP II Golf Shoes byl navržen s lehkou pocit a maximální přilnavost, těžit z spikeless lisovaná podešev TPU, který zvyšuje trakci při eliminaci hrot tlak, vybavené čtyřmi pěti špičatýma ostny a golf zvláštní oka vzorem pro boční podporu a komf...

Nike Air Max

Tenisky

Pánská legendární obuv Air Max 1 Essential pĹ™edstavuje jedineÄŤné odpruĹľení, prvotĹ™ídní vzhled a skvÄ›lý pocit pĹ™i chĹŻzi i bÄ›hu. Nike Air Max 1 Essential se speciální vzduchovou bublinou chrání vaše chodidla i klouby. DobĹ™e padnou a skvÄ›le se nosí.

...

Nike Air Max 1 Essential

Tenisky

Pánská legendární obuv Air Max 1 Essential pĹ™edstavuje jedineÄŤné odpruĹľení, prvotĹ™ídní vzhled a skvÄ›lý pocit pĹ™i chĹŻzi i bÄ›hu. Nike Air Max 1 Essential se speciální vzduchovou bublinou chrání vaše chodidla i klouby. DobĹ™e padnou a skvÄ›le se nosí.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.